Čepų sodybai – padėka už svarų indėlį plėtojant Lietuvos kaimo turizmą - Klaipedos-r.lt

2017 m. lapkričio 23 d., ketvirtadienis
Senoji puslapio versija
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Lapkritis
    2017     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Čepų sodybai – padėka už svarų indėlį plėtojant Lietuvos kaimo turizmą

Lapkričio 2 dieną Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja, Turizmo tarybos pirmininkė Rūta Cirtautaitė Čepų sodybos savininkui Jonui Čepui įteikė Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos padėką už svarų indėlį plėtojant Lietuvos kaimo turizmą.

„Jonas ir Nijolė Čepai – vieni pirmųjų verslininkų Klaipėdos rajone, įsteigusių kaimo turizmo sodybą. Ilgametė darbo patirtis, nuolatinis paslaugų spektro atnaujinimas, išpuoselėta aplinka ir šiltas žmonių priėmimas daro Čepų sodybą patrauklia lankytojams. Džiaugiuosi, kad Jonas ir Nijole Čepai ne tik puoselėja savo verslą, bet ir yra savo krašto patriotai, garsinantys rajoną ne tik teikiamomis paslaugomis, bet ir vykdomomis pilietinėmis iniciatyvomis“, – teigė vicemerė Rūta Cirtautaitė.

Jonas ir Nijolė Čepai savo verslą pradėjo dar 1994 metais. Nuo to laiko verslas plėtėsi, lankytojų srautai augo. Verslininkai jau daugiau nei 20 metų veikiančią sodybą vis gražina, nepraleido ir progos prieš keletą metų pasinaudoti ES parama ir įrengti mini SPA kompleksą.

Ūkio ministerijos padėka verslininkus nudžiugino: „Visuomet malonu, kai įvertina. Visa siena įvaiomis padėkomis papuošta, pridėsime ir dar vieną“, – šypsojosi J. Čepas. Nors, pasak Jono Čepo, lankytojų srautai jau nebe tokie kaip prieš dešimtmetį, daug žmonių emigravo, bet jie išliko savo krašto patriotais ir vykdo įvairias pilietines iniciatyvas, pavyzdžiui, J. Čepas jau ilgus metus savanoriškai prižiūri Lietuvninkų ąžuolyną.

Kad verslininkui rūpi ne tik verslas, bet ir savas kraštas, išduoda ir suplanuoti projektai. Jonas Čepas prasitarė, kad artimiausiuose jo planuose – 2 projektai. Vienas jų – 100 ąžuolų pasodinimas „laiko spiralės“ forma. Šis projektas skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Planuojama 39 ąžuolus skirti žymiems Lietuvos žmonėms, istorinėms asmenybėms, o likusius ąžuolus skirti privatiems asmenims, šeimoms, organizacijoms, norintiems ažuolų spiralėje turėti savo ąžuolą. Taip būtų parodoma, kad Lietuvą kurėme ir vis dar kuriame mes visi. Kitas projektas bus skirtas Tilžės akto 100-mečiui. Prūsų lietuvių tautos taryba 1918 m. lapkričio 30 d. Tilžėje priėmė deklaraciją, kuria, remiantis tautų apsisprendimo teise, pareikalavo prijungti Mažąją Lietuvą prie Lietuvos valstybės. Šiai progai paminėti verslininkai planuoja Lietuvninkų ąžuolyne pasodinti 24 ąžuolus, skirtus Tilžės akto signatarams, bei šioje ąžuolų alėjoje pastatyti atminimo lentą šiam įvykiui.

Jubliejinio 20-ojo kaimo turizmo sezono uždarymo metu Kaune buvo įteikti apdovanojimai ir padėkos Lietuvos kaimo turizmo sodybų savininkams. Net 4 padėkos iškeliavo į Klaipėdos rajoną, kuris šiemet buvo Lietuvos kaimo turizmo sostinė. Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija už tradicinio maisto puoselėjimą ir kaimo patrauklumo didinimą plėtojant kaimo turizmo veiklą padėkos raštą įteikė Račkauskų sodybos savininkei Petrutei Račkauskienei. Už ilgametį indėlį aktyviai kuriant ir plėtojant sveikatinimo turizmo verslą padėkos raštas įteiktas Zofijai Tikuišienei. Lietuvos kaimo turizmo asociacija už ilgametį profesionalų indėlį, vystant kaimo turizmą ir LKTA veiklą, padėkos raštą įteikė Giedrei Rasiukienei.

 Ernesta Strakšytė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
TARYBOS POSĖDŽIAI
TARYBOS POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
PRIIMTI SPRENDIMAI
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.