Diskutuota dėl Karklės pajūrio teritorijos priežiūros ir paslaugų teikimo jame konkurso organizavimo - Klaipedos-r.lt

2017 m. spalio 23 d., pirmadienis
Senoji puslapio versija
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Spalis
    2017     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Diskutuota dėl Karklės pajūrio teritorijos priežiūros ir paslaugų teikimo jame konkurso organizavimo

Birželio 14 dieną Klaipėdos rajono savivaldybėje vyko Karklės pajūrio teritorijos priežiūros ir poilsio paslaugų teikimo jame konkurso organizavimo ir vykdymo komisijos posėdis, kuriam pirmininkavo Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė.  

Klaipėdos rajono savivaldybė skelbs Karklės pajūrio teritorijos priežiūros ir paslaugų teikimo jame konkursą. Komisijos posėdyje buvo aptariami ir koreguojami konkurso nuostatai, diskutuojama dėl Karklės ateities vizijos, ten įsikūrus verslui.  

Komisijos posėdyje savo nuomonę ir pastabas taip pat išsakė Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, Pajūrio regioninio parko direkcijos vadovas Darius Nicius, Kretingalės seniūnas Žigintas Narmontas, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Raimonda Kučinskaitė, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Gytis Kasperavičius, Komunalinio ūkio ir aplinkosaugos skyriaus vedėja Rasa Bakaitienė, Leidimų ir licencijų skyriaus vedėja Daiva Dilytė, Juridinio skyriaus vedėjo pavaduotojas Vaidotas Jasas, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė Brigita Šežikaitė.

Administracijos direktoriaus pavaduotoja, Komisijos pirmininkė Ligita Liutikienė akcentavo, kad Karklė, atėjus verslininkui, vis tiek išliks savita: „Mes kalbame apie paslaugas skirtas šeimoms. Mes nesiekiame būtų panašūs į kitus kurortus – Karklė išliks savita. Svarbiausia, kad žmonės čia galėtų gauti būtiniausias paslaugas, atsirastų pramogų, kad poilsis Karklėje būtų malonus ir patogus. Teikiamų paslaugų įvairovė – vienas iš pagrindinių kriterijų paslaugų teikėjams, tad tikimės, kad verslas siūlys ir, pavyzdžiui, vandens paslaugas. Žinoma, konkurso laimėtojas negalės pažeisti teisės aktų, kuriais būtina vadovautis, vykdant veiklą pajūrio ruože, Pajūrio regioniniame parke, Klaipėdos rajono savivaldybės detaliojo plano. Karklės bendruomenei ir mums yra labai svarbu, kad būtų vadovaujamasi ir „Karklės atlasu“, kuriame aptariama Karklės ateities vizija, siūlomi įvairūs stilistiniai sprendimai prekybos vietoms ir panašiai.“

Administracijos direktoriaus Sigito Karbausko teigimu, reikia stengtis, kad Karklėje būtų gerai tiek vietiniams žmonėms, tiek poilsiautojams, tiek verslui: „Visuomet reikia ieškoti galimybių, kaip padaryti tam tikrus dalykus, o ne priežasčių, kodėl nereikia ko nors daryti, todėl stenkimės dėl bendro tikslo, kad Karklė būtų patraukli ir išskirtinė.“

Komisijos posėdžio dalyviai nutarė ir toliau tobulinti konkurso nuostatus, išgryninti vertinimo kriterijus bei ruošti sprendimo projektą Tarybai dėl prekybos vietų nustatymo Karklės paplūdimyje. 

Ernesta Strakšytė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
TARYBOS POSĖDŽIAI
TARYBOS POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
PRIIMTI SPRENDIMAI
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.