2014 m. balandžio 23 d., trečiadienis
Senoji puslapio versija
Versija neįgaliesiems Prisijungti Registruotis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt , tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 

Paieška svetainėje
Spausdinti
English Russian
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
 010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Balandis
    2014     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
RSS prenumerata
Egzaminai, konkursai, olimpiados

Standartizuoti testai bendrojo ugdymo mokyklų 4 ir 8 klasių mokiniams

Klaipėdos rajono savivaldybės administracija teikė paraišką Nacionaliniam egzaminų centrui dėl dalyvavimo veiksmo tyrime ,,Standartizuotų testų taikymas mokyklose 2014 m.“. Nacionalinis egzaminų centras atrinko 23 savivaldybes, tarp jų yra ir mūsų savivaldybė.

Standartizuotų testų tikslas – šalies, Savivaldybės bei Mokyklų lygmenyse tobulinti mokinių pasiekimų testavimo procedūras ir plėsti standartizuotų testų duomenų panaudojimo galimybes ugdymo kokybei gerinti.

Testai 4 ir 8 klasių mokiniams visose rajono bendrojo ugdymo mokyklose  bus organizuojami pagal šiuos grafikus:

Standartizuotas testas

4 KLASĖ

8 KLASĖ

Testo trukmė

Testavimo data Mokyklose

Testo trukmė

Testavimo data Mokyklose

SKAITYMAS

45 min.

Balandžio 29 d.

60 min.

Gegužės 7 d.

RAŠYMAS

45 min.

Balandžio 30 d.

60 min.

Gegužės 8 d.

MATEMATIKA

45 min.

Gegužės 6 d.

60 min.

  Gegužės 13 d.

ISTORIJA

 

 

60 min.

  Gegužės 14 d.

Kiekvienas mokinys  ir jo tėveliai bus supažindini su testų rezultatais.

 Rajono mokinių 2013–2014 m. m. dalykų olimpiados ir  konkursai

Informacinių technologijų 7–8 klasių mokinių konkurso ,,Baitukas –2014" rezultatai (2014-03-19):

I vieta – Gargždų ,,Kranto" pagrindinės mokyklos komanda – Justas Liebus, Matas Vilimas,  Vytautas Valaitis;
II vieta– Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos komanda – Matas Antanas Strukčinskas, Einaras Petniūnas, Neilas Kapučinskas;
III vieta – Gargždų ,,Minijos" progimnazijos komanda – Margarita Mockutė, Mantas Prankevičius, Deividas Dirgėlas.

 Geografijos 6–8 klasių mokinių olimpiados ,,Mano Gaublys" rezultatai (2014-03-14):

I vieta – Justas Stonkus, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
II vieta – Lukas Gužauskis, Ketvergių pagrindinė mokykla;
II vieta – Pijus Petkevičius, Ketvergių pagrindinė mokykla;
III vieta – Džiugas Sutkevičius, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla.

I vieta – Rokas Vaitkus, Gargždų ,,Minijos" progimnazija;
II vieta – Meda Urbonaitė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija;
II vieta – Dainius Grauslys, Endriejavo vidurinė mokykla;
III vieta – Audangas Martinkus, Endriejavo vidurinė mokykla;
III vieta – Einaras Petniūnas, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija.

I vieta – Dominykas Špilveris, Gargždų ,,Minijos" progimnazija;
I vieta – Airidas Viržintas, Ketvergių pagrindinė mokykla;

II vieta – Kristijonas Ruškys, Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla;
II vieta – Nojus Mukauskas, Gargždų ,,Minijos' progimnazija;
II vieta – Deividas Bružas, Ketvergių pagrindinė mokykla;
III vieta – Irmantas Šaltupis, Endriejavo vidurinė mokykla;
III vieta – Aurimas Cirtautas, Vėžaičių pagrindinė mokykla.

Istorijos žinių 6–9 (I gimnazijos) klasių mokinių konkurso, skirto Kovo 11-ajai paminėti, rezultatai (2014-03-07):

I vieta – Pijus Petkevičius, Ketvergių pagrindinė mokykla;
II vieta – Herkus Eringis, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
III vieta – Mantas Tinkutis, Vėžaičių pagrindinė mokykla.

I vieta – Gabrielė Steputytė, Vėžaičių pagrindinė mokykla;
II vieta – Einaras Petniūnas, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija;
III vieta – Gabrielius Veselis, Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla.

I vieta – Rokas Česynas, Dovilų pagrindinė mokykla;
II vieta – Airidas Viržintas, Ketvergių pagrindinė mokykla;
III vieta – Aistė Kirilovaitė, Agluonėnų pagrindinė mokykla.

I vieta – Audrius Jokubauskas, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
II vieta – Lijana Jakaitė, Lapių pagrindinė mokykla;
III vieta – Gabrielė Jenciūtė,  Paslūžmio mokykla-daugiafunkcis centras.

Matematikos 4–5 klasių  mokinių olimpiados  rezultatai (2014-03-05):

I vieta – Jokūbas Stulpinas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
II vieta – Mindaugas Dembinskas, Vėžaičių pagrindinė mokykla;
III vieta – Austėja Žvirblytė, Paslūžmio mokykla-daugiafunkcis centras.

I vieta – Haroldas Žalūda, Lapių pagrindinė mokykla;
II vieta – Eimantas Tolis, Gargždų ,,Minijos" progimnazija;
II vieta – Ignas Kaselis, Gargždų ,,Minijos" progimnazija;
III vieta – Vilius Bakutis, Dituvos pagrindinė mokykla.

Geografijos I– II (9–10  kl.)–IV gimnazijos klasių mokinių olimpiados rezultatai (2014-03-04):

I vieta – Vilmantas Vaitkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
I vieta – Gintarė Alminauskaitė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
II vieta – Ignas Alminauskas,Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
III vieta – Gabrielė Jankauskaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

 

Anglų kalbos 7–8 klasių mokinių  edukacinio žaidimo-viktorinos ,,Protų kovos" tema ,,Olimpinės žaidynės" rezultatai  (2014-02-26) čia

2014 m. gegužės 3 d. Vilniuje Lietuvos TV konkurso ,,Dainų dainelė" IV ture  Klaipėdos rajonui atstovaus:

1. Vilius Gadeikis, Gargždų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ solistas;
2. Olivija Mikniūtė ir Einaras Bagdonavičius, Kretingalės lopšelio-darželio duetas; 
3. Urtė Stanevičiūtė, Agluonėnų lopšelio-darželio „Nykštukas“ solistė;
4. Du  Gargždų muzikos mokyklos dainos studijos „Svirplys“ansambliai;
5. Ugnius Gabšys, Gargždų muzikos mokyklos solistas.

Lietuvių kalbos ir literatūros I– II (9–10  kl.)–IV gimnazijos klasių mokinių olimpiados rezultatai (2014-02-13):

I vieta – Tadas Žutautas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
II vieta – Andrius Šliaužys, Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras;
III vieta – Greta Stanaitytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

I vieta –Augustė Paulauskaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Agneta Senkutė, Modestas Šerlinskis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Justė Giržadaitė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio  gimnazija.

 Istorijos I– II (9–10  kl.)– IV gimnazijos klasių mokinių olimpiados rezultatai (2014-02-11):

 I vieta – Eimantas Ruškys, Veiviržėnų Jurgio Šaulio  gimnazija;
II vieta – Justė Giržadaitė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio  gimnazija;
III vieta – Kazimieras Mickus, Veiviržėnų Jurgio Šaulio  gimnazija.

Meninio skaitymo 5–8 klasių  mokinių olimpiados, skirtos poetui Kristijonui Donelaičiui,  rezultatai (2014-02-07):

I vieta – Lijana Judeikytė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
II vieta – Toma Tamošauskaitė, Lapių pagrindinė mokykla;
III vieta – Gintautė Rusteikaitė, Gargždų ,,Kranto' pagrindinė mokykla.

Meninio skaitymo I– IV gimnazijos klasių mokinių olimpiados, skirtos poetui Kristijonui Donelaičiui,  rezultatai (2014-02-07):

I vieta – Albinas Sungaila, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Dominykas Ivanauskis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Redita Norvaišaitė, Veiviržėnų Jurgio šaulio gimnazija.

Matematikos I– II (9–10  kl.)– IV gimnazijos klasių mokinių olimpiados rezultatai (2014-02-07):

I vieta – Ieva Pakamorytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Ernestas Raudonis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Rokas Gudavičius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

I vieta – Tadas Žutautas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio  gimnazija;
II–III vieta – Laura Mikužytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III –III vieta – Julius Česnavičius, Agluonėnų pagrindinė mokykla.

I vieta – Ieva Radvilavičiūtė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II–III vieta – Matas Rudokas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III –III vieta – Justas Skirbutas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija.

I vieta – Mindaugas Butkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Samanta Mažionytė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija;
III vieta – Justas Eringis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

Fizikos I–IV gimnazijos klasių mokinių olimpiados rezultatai (2014-01-24):

I vieta – Vaida Bočkutė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
II vieta – Domantas Giržadas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio  gimnazija;
II vieta – Tadas Liutkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;

III vieta – Matas Liutikas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

I vieta – Tadas Žutautas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
II vieta – Eugenijus Žibas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Monika Uselytė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija.

I vieta – Rokas Garbačiauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Matas Rudokas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Deividas Jurgaitis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

I vieta – Mindaugas Butkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Dainius Jenkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Tomas Pakamorė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

Anglų kalbos II–III gimnazijos klasių mokinių olimpiados rezultatai (2014-01-22):

I vieta – Agnė Valaitkaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Agnė Petrikaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Ieva Gailiūtė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

Biologijos I (9 kl.)– IV gimnazijos klasių mokinių olimpiados rezultatai (2014-01-17):

I vieta – Rokas Gudavičius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Domantas Giržadas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio  gimnazija;
III vieta – Matas Liutikas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

I vieta – Tadas Žutautas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio  gimnazija;
II vieta – Andrius Šliaužys, Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras;
III vieta – Eugenijus Žibas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

I vieta – Judita Jokšaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Augustė Stalmokaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Edmundas Puplauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

I vieta – Elvyra Laugalytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Mindaugas Gudauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Ramunė Bružaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

Chemijos I–IV gimnazijos klasių mokinių olimpiados rezultatai (2014-01-10):

I vieta – Rokas Garbačiauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Ignas Pakamorė,  Eugenijus Žibas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Tadas Žutautas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;

III vieta – Nerijus Kusas, Vilmantas Vaitkus, Matas Liutikas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;

Informatikos olimpiados rezultatai (2013-12-13):

I vieta – Mindaugas Butkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
I vieta – Dainius Čeliauskas, Gargždų ,,vaivorykštės" gimnazija.

2013 m. abiturientų brandos egzaminų ir PUPP rezultatai čia

2012 m. valstybinių  brandos egzaminų (VBE) rezultatai (lyginamoji analizė)

Abiturientų skaičius čia
BE pasirinkimas (procentai) čia
VBE pasirinkimas (skaičiai) čia
Bendras  VBE balų vidurkis čia

Kai kurių dalykų VBE rezultatai: lietuvių kalba, matematika, anglų kalba, istorija.

2012 m. Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo rezultatai (PUPP) čia

                   2012–2013 m. m. rajono konkursai ir dalykų olimpiados:

Pradinių klasių mokinių saugaus eismo konkurso ,,Šviesoforas" rajono turo rezultatai (2013-05-07)

I vieta – Gargždų ,,Minijos" progimnazijos komanda;
II vieta – Gargždų ,,Kranto" pagrindinės mokyklos komanda;
III vieta – Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinės mokyklos komanda.

Gimtosios kalbos 5–10 (I-II gimn.) klasių mokinių olimpiados-konkurso rezultatai (2013-04-19)

I vieta – Aušrinė Tverskytė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija;
II vieta – Eidenis Kasperavičius, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
III vieta – Julija Bendokaitė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija.

I vieta – Ugnė Benetytė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
II vieta – Gustė Grimutaitė, Dituvos pagrindinė mokykla;
III vieta – Meda Urbonaitė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija.

 I vieta – Evelina Rimkutė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija;
II vieta – Laurynas Stalmokas, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
III vieta – Irmantas Šaltupis, Endriejavo vidurinė mokykla.

 I vieta – Eglė Galinaitytė, Ketvergių pagrindinė mokykla;
II vieta – Iveta Vaitkutė, Dituvos pagrindinė mokykla;
III vieta – Viktorija Šaulytė, Pašlūžmio pagrindinė mokykla.

I vieta – Tadas Žutautas, Veiviržėnų gimnazija;
II vieta – Justė Nevar, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
III vieta – Gelmina Kudelko, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

 I vieta – Rita Zaksaitė, Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla;
II vieta – Enrika Danielkutė, Endriejavo vidurinė mokykla;
III vieta – Malvina Baužytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

Gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados 9–12 (I–IVgimn.) klasių mokinių rezultatai (2013-02-08)

I vieta – Kotryna Petraitytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Einoras Fabijonavičius, Agluonėnų pagrindinė mokykla;
III vieta – Giedrė Adomavičiūtė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

I vieta – Augustė paulauskaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Eglė Karečkaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Gabriėlė Žutautaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

Geografijos olimpiados ,,Mano gaublys" 6–8 klasių mokinių rezultatai (2013-03-15)

 I vieta – Einaras Petniūnas, Priekulės I. Simonaitytės gimnazija;
II vieta – Ieva Lomsargytė, Pašlūžmio pagrindinė mokykla;
III vieta – Rokas Vaitkus, Gargždų ,,Minijos" progimnazija; Jonas Liaudinskis, Šiūparių pagrindinė mokykla.

 I vieta – Laurynas Stalmokas, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla; Kristijonas Ruškys, Judrėnų S. Dariaus pagrindinė mokykla; Giedrė Monstvilaitė, Priekulės I. Simonaitytės gimnazija; Airidas Viržintas, Ketvergių pagrindinė mokykla;
II vieta – Aistė Kirilovaitė, Agluonėnų pagrindinė mokykla;
III vieta – Irmantas Šaltupis, Endriejavo vidurinė mokykla.

 I vieta – Viktorija Šaulytė, Paslūžmio pagrindinė mokykla; Vaida Bočkutė, Veiviržėnų gimnazija;
II vieta – Deividas Batavičius, Veiviržėnų gimnazija;
III vieta – Mindaugas Armalis, Agluonėnų pagrindinė mokykla; Domantas Giržadas, Veiviržėnų gimnazija.

Istorijos konkurso ,,Protų mūšis - 2013" 6–9 klasių mokinių rezultatai (2013-03-07)

 I vieta – komanda ,,Šeimininkai", Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
II vieta – komanda ,,Žiniukai", Agluonėnų pagrindinė mokykla;
III vieta – komanda ,,DOVIX", Dovilų pagrindinė mokykla.

Istorijos olimpiados 10–12 (II–IV gimn.) klasių mokinių rezultatai (2013-02-12)

I vieta – Einoras Fabijonavičius, Agluonėnų pagrindinė mokykla;
II vieta – Marius Milašius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Gytis Mockus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

Fizikos olimpiados 9–12 (I–IV gimn.) klasių mokinių rezultatai (2013-01-25)

I vieta – Tadas Žutautas, Veiviržėnų gimnazija;
II vieta – Akvilina Jonauskaitė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
III vieta – Tomas Skardžius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

I vieta – Rokas Garbačiauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Vytautas Bingelis, Veiviržėnų gimnazija;
III vieta – Deividas Jurgaitis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Edgaras Niklovas, Veiviržėnų gimnazija;

I vieta – Mindaugas Butkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Gabrielius Norvilas, Veiviržėnų gimnazija;
III vieta – Šarūnas Šaloninas, Veiviržėnų gimnazija;
III vieta – Dainius Jenkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

I vieta – Artūras Birbalas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Linas Petrauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Audrius Šimulis, Veiviržėnų gimnazija;
III vieta – Vilius Benetis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Gintautas Rimeikis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

Biologijos olimpiados 9–12 (I –IV gimn.) klasių mokinių rezultatai (2013-01-18)

I vieta – Tadas Žutautas, Veiviržėnų gimnazija;
II vieta – Gintautė Pieslekaitė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
III vieta – Akvilė Petrošiūtė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla.

I vieta – Augustė Stalmokaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Laurynas Putrius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Remigijus Jašinskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

I vieta – Mindaugas Gudauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Ramunė Bružaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Dainius Barauskis, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija.

I vieta – Beatričė Radavičiūtė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Laurynas Alijošius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Tadas Šaulys, Veiviržėnų gimnazija.

I vieta – Beatričė Radavičiūtė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Laurynas Alijošius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Tadas Šaulys, Veiviržėnų gimnazija.

Anglų kalbos III gimnazijos klasių mokinių olimpiados rezultatai (2013-01-23)

I vieta – Beatričė Radavičiūtė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Laurynas Alijošius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Tadas Šaulys, Veiviržėnų gimnazija.

Matematikos 9–12  (I–IV gimn.) klasių olimpiados rezultatai (2013-01-16)

I vieta – Tadas Žutautas, Veiviržėnų gimnazija;
III vieta – Ani Albertian, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

 I vieta – Rokas Garbačiauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Marius Eitutis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Donatas Lubys, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

II vieta – Mindaugas Butkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Vilius Benetis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Akvilė Dirvonskytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

Informatikos olimpiados rezultatai (2012-12-14)

I vieta – Mindaugas Butkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
I vieta – Vytautas Valaitis, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
II vieta – Ričardas Garmus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Mažvydas Andrijauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Vilius Padleckis, Endriejavo vidurinė mokykla.

Chemijos 9–12 (I–IV gimn.) klasių mokinių olimpiados rezultatai (2013-01-11)

I vieta – Tadas Žutautas, Veiviržėnų gimnazija;

I vieta – Rokas Garbačiauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Modestas Šerlinskis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;

III vieta – Mindaugas Balsys, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;

I vieta – Laurynas Alijošius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Žilvinas Bliūdžius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

2012 m. matematikos ,,Kengūra" konkurse patekusieji tarp 50-ties šalies geriausiųjų mokinių:

1. Gabija Jakšaitė – Dituvos pagrindinė mokykla (1 klasė);
2. Mantas Švarcas – Dituvos pagrindinė mokykla (1 klasė);
3. Liutauras Savickas – Kretingalės pagrindinė mokykla (3 klasė);
4. Eidenis Kasperavičius – Gargždų ,,Kranto" vidurinė mokykla (4 klasė);
5. Austėja Žvirblytė – Pašlūžmio pagrindinė mokykla (2 klasė);
6. Rokas Liutvinas – Gargždų ,,Minijos" vidurinė mokykla (5 klasė);
7. Marius Klumbys – Judrėnų S. Dariaus pagrindinė mokykla (5 klasė);
8. Rokas Cirtautas – Gargždų ,,Minijos" vidurinė mokykla (5 klasė);
9. Ernestas Raudonis – Vėžaičių pagrindinė mokykla (7 klasė);
10. Justė Nevar – Gargždų ,,Kranto" vidurinė mokykla (8 klasė).
 
Lietuvos mokinių 2011–2012 m. m. anglų kalbos olimpiados nugalėtoja tapo Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazijos III klasės mokinė Eglė Karečkaitė (mokytoja Asta Jonauskienė).
 
2011–2012 m. m. rajono  konkursų ir  dalykų olimpiadų rezultatai:
 
Konkursas ,,Protų mūšis – 2012"
 
I vieta – Dovilų pagrindinės mokyklos ,,Žiburys" komanda;
II vieta – Agluonėnų pagrindinės mokyklos ,,Žiniukai" komanda;
III vieta – Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazijos ,,Viva-8-I" komanda.
 
Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros  olimpiada, gimtosios kalbos olimpiada–konkursas
 
5 klasė
I vieta – Ugnė Benetytė, Gargždų ,,Kranto" vidurinė mokykla;
II vieta – Gustė Grimutaitė, Dituvos pagrindinė mokykla;
III vieta – Karolina Fišerytė, Šiūparių pagrindinė mokykla.
6 klasė
I vieta – Irmantas Šaltupis, Endriejavo vidurinė mokykla;
II vieta – Armandas Budvytis, Gargždų ,,Minijos" vidurinė mokykla;
II vieta – Laurynas Stalmokas, Gargždų ,,Kranto" vidurinė mokykla;
III vieta – Aistė Kirilovaitė, Agluonėnų pagrindinė mokykla;
III vieta – Gabija Burauskaitė, Pašlūžmio pagrindinė mokykla.
7 klasė
I vieta – Ugnė Šimuliūnaitė, Gargždų ,,Minijos" vidurinė mokykla;
II vieta – Eglė Galinaitytė, Ketvergių pagrindinė mokykla;
III vieta – Gabrielė Fišerytė, Šiūparių pagrindinė mokykla;
III vieta – Dromantas Giržadas, Veiviržėnų gimnazija.
8 klasė
I vieta – Gelmina Kudelko, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Tadas Žutautas, Veiviržėnų gimnazija;
III vieta – Šarūnas Simenas, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija.
9 klasė (II gimn.) klasė
I vieta – Malvina Baužytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Rita Zaksaitė, Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla;
II vieta – Giedrė Adomavičiūtė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Enrika Danielkutė, Endriejavo vidurinė mokykla.
10 klasė (II gimn.) klasė
I vieta – Rūta Žičkutė, Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla;
II vieta – Vaiva Juškaitė, Agluonėnų pagrindinė mokykla;
III vieta – Augustė Paulauskaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.
9–10 (I–II gimn.) klasės

I vieta – Rūta Žičkutė, Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla;
II vieta – Justė Giržadaitė, Veiviržėnų gimnazija;
III vieta – Ramunė Bružaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

11–12 (III–IV gimn.) klasės
I vieta – Emilija Riaukaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Eglė Karečkaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Neringa Šimkutė, Gargždų ,,Minijos' vidurinė mokykla.
 
Meninio skaitymo konkursas Maironiui atminti
 
5–8 klasės
I vieta – Lijana Judeikytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Karolina Rimkutė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Viktorija Šatkutė, Endriejavo vidurinė mokykla.
9–12 (I–IV gimn.) klasės
I vieta – Pranas Cirtautas, Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla;
II vieta – Rasa Žičkutė, Vėžaičių pagrindinė mokykla;
III vieta – Albinas Sungaila, Šiūparių pagrindinė mokykla.
 
Istorijos olimpiada
 
I vieta – Kristina Liutikaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Laima Bernotaitė, Gargždų ,,Kranto" vidurinė mokykla;
III vieta – Simona Čeliauskaitė, Veiviržėnų gimnazija.
 
Informatikos olimpiada
 
I vieta – Mindaugas Butkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Mantas Šedys, Gargždų ,,Minijos" vidurinė mokykla;
III–IV vietos – Martynas Paulikas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija; Vilius Padleckis, Endriejavo vidurinė mokykla.
 
Anglų kalbos 11 (III gimn.) klasių olimpiada
 
I vieta – Eglė Karečkaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Kamilė Šniukštaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Laurynas Alijošius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.
 
Biologijos olimpiada
 
9 (I gimn.) klasė
I vieta – Augustė Stalmokaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Edgaras Niklovas, Veiviržėnų gimnazija;
III vieta – Laurynas Putrius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.
10 (II gimn.) klasė
I vieta – Mindaugas Butkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Agneta Senkutė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Vaiva Juškaitė, Agluonėnų pagrindinė mokykla.
11 (III gimn.) klasė
I vieta – Beatričė Radavičiūtė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Tadas Šaulys, Veiviržėnų gimnazija;
III vieta – Dovydas Lukauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.
12 (IV gimn.) klasė
I vieta – Agnietė Kampaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Eglė Mickutė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Artūras Smirnovas, Gargždų ,,Kranto" vidurinė mokykla.
 
Chemijos olimpiada
 
9 (I gimn.) klasė
I vieta – Rokas Garbačiauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Gabrielė Poškaitė, Veiviržėnų gimnazija;
III vieta – Modestas Šerlinskis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
10 (II gimn.) klasė
III vieta - Vaiva Pušėtaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.
11 (III gimn.) klasė
III vieta – Žilvinas Bliudžius, Laurynas Alijošius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.
12 (IV gimn.) klasė
I vieta – Vytautas Poškus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Artūras Smirnovas, Gargždų ,,Kranto" vidurinė mokykla;
III vieta – Arminas Ilginis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.
 
Matematikos olimpiada
 
4 klasė
I vieta – Mantas Pilipuitis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Eidenis Kasperavičius, Gargždų ,,Kranto" vidurinė mokykla;
III vieta – Jonas Nikitinas, Veviržėnų gimnazija.
5 klasė
I vieta – Gerardas Ciparis, Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla;
II vieta – Rokas Liutvinas, Gargždų ,,Minijos" vidurinė mokykla;
III vieta – Ugnė Andrijauskaitė, Gargždų ,,Minijos" vidurinė mokykla.
9 (I gimn.) klasė
I vieta – Rokas Garbačiauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Edgaras Niklovas, Veiviržėnų gimnazija.
10 (II gimn.) klasė
I vieta – Mindaugas Butkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Agneta Senkutė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Albinas Sungaila, Šiūparių pagrindinė mokykla.
11 (III gimn.) klasė
I vieta – Akvilė Dirvonskytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Artūras Birbalas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Vaiva Mockutė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.
12 (IV gimn.) klasė
I vieta – Vytautas Poškus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Eglė Mickutė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;;
III vieta – Mantas Stonkus, Veiviržėnų gimnazija.
 
 
Fizikos olimpiada
 
9 (I gimn.) klasė
I vieta – Rokas Garbačiauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Edgaras Niklovas, Veiviržėnų gimnazija;;
III vieta – Vytautas Bingelis, Veiviržėnų gimnazija.
10 (II gimn.) klasė
I vieta – Mindaugas Butkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Mindaugas Gudauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;;
III vieta – Tomas Pakamorė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Arminas Ugintas, Endriejavo vidurinė mokykla.
11 (III gimn.) klasė
I vieta – Andrius Mikužis, Veiviržėnų gimnazija;
I vieta – Vilius Benetis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Tadas Kareiva, Veiviržėnų gimnazija;
III vieta – Karolis Galdikas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.
12 (IV gimn.) klasė
I vieta – Matas Pocevičius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Arminas Ilginis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;;
III vieta – Justas Šimuliūnas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.
 
Geografijos olimpiada
 
I vieta – Einoras Fabijonavičius, Agluonėnų pagrindinė mokykla;
II vieta – Tadas Šaulys, Veviržėnų gimnazija;
III vieta – Irena Ciparytė, Gargždų ,,Minijos" vidurinė mokykla.
 
Geografijos olimpiada ,,Mano gaublys"
 
6 klasė
I vieta – Laurynas Stalmokas, Gargždų ,,Kranto" vidurinė mokykla;
I vieta – Kristijonas Ruškys, Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla;
II vieta – Robertas Arlauskas, Gargždų ,,Minijos" vidurinė mokykla;
III vieta – Rimantas Šaltupis, Endriejavo vidurinė mokykla;
III vieta – Raimondas Grinius, Vėžaičių pagrindinė mokykla.
7 klasė
I vieta – Ugnė Šimuliūnaitė, Gargždų ,,Minijos" vidurinė mokykla;
I vieta – Gabrielė Fišerytė, Šiūparių pagrindinė mokykla;
I vieta – Mindaugas Armalis, Agluonėnų pagrindinė mokykla;
II vieta – Domantas Giržadas, Veiviržėnų gimnazija;
III vieta – Lukas Garbenčius, Endriejavo vidurinė mokykla;
III vieta – Ernestas Raudonis, Vėžaičių pagrindinė mokykla.
8 klasė
I vieta – Karolina Preibytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Tadas Žutautas, Veiviržėnų gimnazija;
III vieta – Eglė Timinskaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Šarūnas Simenas, Priekulės I. Simonaitytės gimnazija;
III vieta – Julius Česnavičius, Agluonėnų pagrindinė mokykla.
Paskutinis atnaujinimas: 2014-04-07 10:01:53
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
TARYBOS POSĖDŽIAI
TARYBOS POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose.

 © 2012 Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas:
IDAMAS