Klaipėdos rajone teikiamos paslaugos šeimai, asmeniui – viename tinklelyje - Klaipedos-r.lt

2017 m. spalio 23 d., pirmadienis
Senoji puslapio versija
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Spalis
    2017     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Klaipėdos rajone teikiamos paslaugos šeimai, asmeniui – viename tinklelyje

Klaipėdos rajono savivaldybėje, bendradarbiaujant institucijoms, buvo sudarytas tikslus visų Klaipėdos rajono savivaldybėje teikiamų viešųjų paslaugų šeimai, asmeniui sąrašas. Paslaugos surašytos į tinklelį, kuriame specialistai ir gyventojai galės rasti ne tik kokios paslaugos yra teikiamos, bet ir kas, kur ir kada jas teikia, kam jos skirtos, kokia jų kaina.

Kuriant paslaugų šeimai, asmeniui tinklelį, bendradarbiavo Klaipėdos rajono savivaldybės vicemerė Violeta Riaukienė, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė, Sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Laima Kaveckienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Gumuliauskienė, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Irena Šaulytė, Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius, Visuomenės sveikatos biuro direktorė Neringa Tarvydienė, Klaipėdos rajono švietimo centro direktorė Ramutė Sirutienė, Gargždų socialinių paslaugų centro direktorė Viktorija Lygnugarienė, Klaipėdos rajono pedagoginės psichologinės tarnybos direktorė Jolita Narkevič.

Klaipėdos rajono savivaldybėje teikiamų viešųjų paslaugų šeimai, asmeniui sąraše šiuo metu yra 52 skirtingos paslaugos, kurias teikia 6 įstaigos: Priekulės socialinių paslaugų centras, Gargždų socialinių paslaugų centras, Paramos šeimai centras, Klaipėdos rajono savivaldybės pedagoginė psichologinė tarnyba, Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Klaipėdos rajono švietimo centras.

Teikiamos paslaugos suskirstytos į 15 sričių. Teikiamos pagalba vartojantiems psichoaktyvias medžiagas, ugdomi ir palaikomi tėvystės įgūdžiai, vyksta nėščiųjų mokymai, teikiama pagalba patyrusiam smurtą ir smurtautojui, psichologo paslaugos šeimai, laikinoji globa iš šeimos paimtam vaikui iki 1 metų, vaikui vyresniam nei 1 metų, suaugusiam asmeniui, vaikui turinčiam negalią, teikiamos apgyvendinimo nakvynės namuose, krizės centro paslaugos, pagalba vaikui ir šeimai, pagalba globojantiems (rūpinantiems) vaikus ar įvaikinusiems asmenims bei siekiantiems jais tapti, socialinė priežiūra suaugusiam, senyvo amžiaus asmeniui su negalia, socialinė globa vaikui, suaugusiam, senyvo amžiaus asmeniui su negalia, teikiamos ir bendrosios socialinės paslaugos vaikui, suaugusiam, senyvo amžiaus asmeniui su negalia. Visą paslaugų sąrašą rasite čia.

Direktoriaus įsakymu jau suburtos ir  Klaipėdos rajono savivaldybės seniūnijų tarpinstitucinės komandos. Šioms komandoms pavesta identifikuoti seniūnijose gyvenančių šeimų socialines problemas, numatyti problemų sprendimo veiksmų planą, numatant atsakingus asmenis, pagal poreikį, bet ne rečiau kaip kartą per ketvirtį, rinktis į posėdžius ir dalintis turima informacija apie šeimas, siekiant socialinių problemų kilimo prevencijos.

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Sigito Karbausko įsakymą dėl Klaipėdos rajono savivaldybės seniūnijų tarpinstitucinių komandų tvirtinimo ir komandų sudėtį rasite čia.

Ernesta Strakšytė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
TARYBOS POSĖDŽIAI
TARYBOS POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
PRIIMTI SPRENDIMAI
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.