Kretingališkei daugiavaikei mamai įteiktas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis - Klaipedos-r.lt

2017 m. gruodžio 11 d., pirmadienis
Senoji puslapio versija
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Gruodis
    2017     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Kretingališkei daugiavaikei mamai įteiktas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis

Gegužės 16 dieną Klaipėdos rajono savivaldybėje LR Prezidentūros kanceliarijos atstovai įteikė kretingališkei Onai Galdikienei ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį.

Šalies Prezidentės ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis Onai Galdikienei įteiktas už 11 dorai išaugintų vaikų. Medalį, Prezidentės linkėjimus ir saldžias dovanas iš Prezidentūros kretingališkei įteikė LR Prezidentūros kanceliarijos kancleris Giedrius Krasauskas ir Prezidentūros kanceliarijos personalo skyriaus vedėja Gražina Urbonienė.

95 metų kretingališkę taip pat sveikino, sveikatos, artimųjų dėmesio bei sulaukti 100 metų linkėjo Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas, vicemerė Violeta Riaukienė, Administracijos direktoriaus pavaduotojai Ligita Liutikienė ir Česlovas Banevičius bei Socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Gumuliauskienė. Už dorai užaugintus vaikus, kurie gyvena Lietuvoje, ir pavyzdį bendruomenei daugiavaikei mamai dėkojo Kretingalės seniūnijos seniūnas Žigintas Narmontas.

Daugiavaikė mama prieš atsiimdama ordiną itin jaudinosi, tačiau draugiją jai palaikė ir drąsino šeimos nariai, ypač šalia prosenelės nuolat buvusi mažoji Ieva. Iš viso daugiavaikė mama užaugino 11 vaikų (2 iš jų jau atgulė amžinojo poilsio). Vaikai pasakojo gyvenę linksmai – prižiūrėję vienas kitą, dūkdavę, tačiau mamos visuomet klausydavę, nes mama jų namuose buvo šeimos galva: paskirstydavo darbus ir prižiūrėdavo, ar jie tinkamai nudirbami, už gerus darbus vaikus pagirdavo, o už blogus ir pabardavo. Vaikai juokiasi, kad tas pats galiojo ir amžinatilsį tėčiui. Visi vaikai buvo dorai išauklėti, išsimokslinę, visi gyvena Lietuvoje.

Didelis būrys vaikų daugiavaikei mamai padovanojo net 33 anūkus, 55 proanūkius ir proproanūkį. Dabar visiems susirinkus, nėra kur ir sutilpti. Artimieji juokavo, kad močiutei sulaukus 100-ojo jubliejaus teks ieškoti didelės salės, nes ir svečių bus ne mažiau nei metų senolei.

Vaikai ir vaikaičiai senolei pats didžiausias turtas, paguoda ir pagalba senatvėje. Susirinkusieji džiaugėsi gerais šeimos tarpusavio santykiais, dorai išauklėtais ir mamos pėdomis sekančiais vaikais – viena iš dukrų turi net 6 vaikus. Prezidentės ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanota Ona Galdikienė su artimaisiais nusprendė, kad nuo šiol, eidami į kokią nors šventę, būtinai daugiavaikei mamai į atlapą įsegs ordiną – juk yra kuo didžiuotis!  

 

Ernesta Strakšytė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
TARYBOS POSĖDŽIAI
TARYBOS POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
PRIIMTI SPRENDIMAI
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.