Kultūros diena paminėta Mažojoje didžios kultūros sostinėje - Klaipedos-r.lt

2017 m. spalio 23 d., pirmadienis
Senoji puslapio versija
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Spalis
    2017     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Kultūros diena paminėta Mažojoje didžios kultūros sostinėje

Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė ir Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkė Rasa Petrauskienė dalyvavo Kultūros dienos minėjime Priekulės kultūros centre, kur tradiciškai buvo pargerbti rajono kultūros darbuotojai, − trims iš jų įteiktos padėkos ir apdovanojimai, taip pat įteikta Ernsto Vicherto premija jaunajam talentui, o Priekulės kultūros centro direktorė Alanta Zapalskienė priėmė apdovanojimą Kultūros centrui, kuris šiemet savo kategorijoje išrinktas geriausiu Lietuvoje.

Nuotraukoje: Priekulės kultūros centro direktorę Alantą Zapalskienę sveikina Klaipėdos rajono mero pavaduotoja Violeta Riaukienė ir Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkė Rasa Petrauskienė

Šiemet apdovanoti Klaipėdos rajono savivaldybės kultūros darbuotojai: Gargždų kultūros centro vaikų šokių studijos choreografė Sandra Golovnia, Gargždų krašto muziejaus istorikas, pavaduojantis direktorę Marius Mockus ir Priekulės kultūros centro renginių organizatorė Ernesta Bakšienė.

Įteikdamas apdovanojimus kultūros įstaigų darbuotojams Savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjas minėjo jų nuopelnus garsinant rajoną ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniuose konkursuose bei festivaliuose.

Šiemet E. Vicherto premija skirta  Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazistei, įvairių rajoninių, respublikinių piešinių konkurso nugalėtojai arba laureatei Alėjai Marijai Daugėlaitei. 300 eurų vertės Savivaldybės įsteigta premija teikiama jauniesiems rajono talentams nuo 2011 metų.

Nuotraukoje: E. Vicherto premijos laureatė Alėja Marija Daugėlaitė

Priekulės kultūros centro direktorei Alantai Zapalskienei apdovanojimą už geriausio kultūros centro vardą įteikė Lietuvos nacionalinio kultūros centro direktorius Saulius Liausa ir Kultūros ministerijos  Meno ir kūrybinių industrijų politikos departamento Regionų kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Jadvyga Lisevičiūtė.

Daug šiltų žodžių kultūros darbuotojams, visiems, patyrusiems tą nuostabų vakarą iškilmingai tarsi menė išpuoštoje Priekulės kultūros centro salėje, išsakė mero pavaduotoja Violeta Riaukienė ir Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkė Rasa Petrauskienė.

„Džiaugiamės talentingais, kūrybingais kultūros darbuotojais, kurių pasirodymai, renginiai, atspindintys Mažosios ir Didžiosios Lietuvos etnografinius ypatumus, parsivežti laurai iš įvairių konkursų kaskart kelia pasididžiavimo jausmą savo kraštu“, − sakė mero pavaduotoja V. Riaukienė.

Pasak R. Petrauskienės, Priekulė, reprezentuodama Mažosios Lietuvos kultūrą, puikiai pateisina Mažosios kultūros sostinės vardą: „kiekvieną kartą atvykę čia į bet kokį renginį pasijuntame aukštosios kultūros erdvėje, čia savo sielai gauname tai, ką gauna Paryžiaus ar Londono gyventojai“.

Priekulės kultūros centre tą vakarą skambėjusios vyrų vokalinio ansamblio „Quorum“ rimtos, svajingos ir šmaikščios dainos įsiliejo ir įsiūbavo spinduliuojančią gera nuotaika ir smagiu jaudusliu renginio atmosferą.

Daugiau nuotraukų čia. ir čia.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
TARYBOS POSĖDŽIAI
TARYBOS POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
PRIIMTI SPRENDIMAI
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.