Mokymai vadovavimo įgūdžiams stiprinti - Klaipedos-r.lt

2017 m. rugsėjo 19 d., antradienis
Senoji puslapio versija
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Rugsėjis
    2017     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Mokymai vadovavimo įgūdžiams stiprinti

Rugsėjo 12−13 dienomis Savivaldybės vadovai – meras Vaclovas Dačkauskas, mero pavaduotojos Rūta Cirtautaitė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas ir jo pavaduotoja Ligita Liutikienė, skyrių vedėjai ir seniūnai dviem grupėmis dalyvavo mokymuose „Situacinės lyderystės gebėjimų stiprinimas“.

Mokymus vedė UAB „Sėkmės laboratorija“ lektorė Aida Gudonienė, kuri, remdamasi moksliniais tyrimais, populiariai išdėstė, kaip stiprinti vadovavimo įgūdžius, koks turėtų būti vadovas ir kaip jam sėkmingai siekti bendrų tikslų organizacijoje su visais darbuotojais.

Jos pristatytas Paulo Hersey ir Kennetho Blanchardo situacinis modelis – vienas pagrindinių požiūrių į lyderystę. Pagal jį efektingiausias lyderystės stilius toks, kuris kinta priklausomai nuo pavaldinių „pasirengimo“ laipsnio. Pasirengimas apibūdinimas kaip noras laimėti, siekti prisiimti atsakomybę ir įgyti užduočiai būtinų sugebėjimų, įgūdžių bei patyrimo.

Iš tiesų – vadovauti – nelengvas darbas, ypač  didelei ir tiek veiklos sričių aprėpiančioje institucijoje, kokia yra Savivaldybės administracija. Mokymų dalyviai teigė atnaujinę žinias ir pasisėmę naujų, − kaip reikia sėkmingai įtraukti naują darbuotoją, padėti įgyti jam pasitikėjimo, laiku ir efektyviai sustabdyti, jei jis eina neteisingu keliu vykdydamas užduotis, kaip prižiūrėti visų pavaldžių darbuotojų veiklą ir derinti interesus bei siekti veiksmingo bendradarbiavimo.

Sėkmingas vadovas turi turėti ir prigimtinių savybių, tačiau kai kurių teorinių taisyklių žinojimas ir jų atnaujinimas padeda efektyviau pasiekti reikiamų tikslų ir užtikrinti viso kolektyvo darnų funkcionavimą.

Nors Savivaldybėje dažnai vyksta darbiniai pasitarimai, kur vadovai, skyrių vedėjai, seniūnai susitinka ir sprendžia įvairias problemas, tačiau pabūti kitokioje aplinkoje ir kartu naudingai praleisti laiką visiems buvo smagu. Mokymai vyko kaimo turizmo sodyboje „Gribžė“.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
TARYBOS POSĖDŽIAI
TARYBOS POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
PRIIMTI SPRENDIMAI
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.