Bendruomeniškiausioje Sendvario seniūnijoje atidaryta dar viena krepšinio aikštelė - Klaipedos-r.lt

2017 m. rugsėjo 19 d., antradienis
Senoji puslapio versija
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Rugsėjis
    2017     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Bendruomeniškiausioje Sendvario seniūnijoje atidaryta dar viena krepšinio aikštelė

Žvarbią rugsėjo 14 d. šventiškai atidaryta krepšinio aikštelė Ginduliuose. Šventinę juostą perkirpti ir pasidžiaugti rezultatu atvyko Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, Klaipėdos rajono savivaldybės sporto centro direktorius  Vaidas Liutikas, Sendvario seniūnijos seniūnė Loreta Kuprienė, Gindulių bendruomenės aktyviausi nariai.

Administracijos direktorius pasidžiaugė, kad Sendvario seniūnija yra aktyvi siekiant gyventojams pagerinti gyvenimo sąlygas, o visos iniciatyvos su bendruomenės ir Savivaldybės prisidėjimu yra sklandžiai įgyvendinamos. Pasak Administracijos direktoriaus, su bendruomenės prisidėjimu įrengtas aikštynas yra geras  pavyzdys kitiems, nes pati Gindulių bendruomenė su seniūnija įrengė aikštyno pagrindus pagal visus reikalavimus, o Klaipėdos rajono savivaldybės tarybai skyrus finansavimą Gargždų sporto centras įrengė inventorių už 16773,96 Eur.

Klaipėdos rajono savivaldybės sporto centro direktorius  Vaidas Liutikas pasidžiaugė Sendvario seniūnijos seniūnės Loretos Kuprienės iniciatyva ir užsidegimu, kad ši krepšinio aikštelė atsirastų seniūnijos teritorijoje, ir išmintingai pasirinkta strategija virto realiais darbais.

Sendvario seniūnijos seniūnė Loreta Kuprienė džiaugėsi, kad tik įrengus krepšinio aikštelę čia nestinga sportuojančių. Seniūnė negailėjo gražių žodžių Administracijos direktoriui S. Karbauskui už idėjų palaikymą, tikėjimą, kad iškeltos iniciatyvos bus įgyvendintos, už padrąsinimą sunkiais momentais. Padėkos žodžiai skirti ir sporto centro direktoriui Vaidui Liutikui už visokeriopą pagalbą, sporto populiarinimą seniūnijoje, už inventoriaus atnaujinimą, naujų priemonių įrengimą, nuoširdų bendradarbiavimą. Seniūnė šilčiausią padėką skyrė Gindulių bendruomenės pirmininkei ir jos komandai, nes tik komandiniu darbu gali pasiekti puikius rezultatus.

Gindulių bendruomenė džiaugėsi nauja krepšinio aikštele, dėkojo visiems prisidėjusiems, nes gyventojai aktyviai rėmė bendruomenę, dalyvavo talkose, ieškojo rėmėjų. Ypač dėkojo sendvariškiui UAB „Kastvila“ vadovui Kęstučiui Daukantui už didžiausią indėlį  įrengiant pagrindus: grunto nukasimą, žvyro, skaldos, smėlio atvežimą, išlyginimą, sutankinimą ir t. t.

Džiaugiamės, kad per keletą paskutinių metų Sendvario seniūnijoje įrengtos kelios sporto aikštelės, atnaujinami sportui skirti įrenginiai bei džiugina, kad tos aikštelės yra naudojamos, sportuojama – tai parodo, kad einame teisinga linkme. Saugokime, kas sukurta, vertinkime visų pastangas ir tai, ką turime, kad aikštynuose sportuoti ir leisti laisvalaikį būtų galima kuo ilgiau.

Sendvario seniūnijos informacija

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
TARYBOS POSĖDŽIAI
TARYBOS POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
PRIIMTI SPRENDIMAI
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.