Lankėsi kolegos iš Pakruojo rajono - Klaipedos-r.lt

2017 m. birželio 25 d., sekmadienis
Senoji puslapio versija
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Birželis
    2017     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Lankėsi kolegos iš Pakruojo rajono

Praėjusią savaitę Klaipėdos rajone Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausiosios specialistės Vilmos Jaraitės iniciatyva lankėsi ikimokyklinių įstaigų vadovai, metodinės tarybos nariai bei pedagogai. Edukacinės išvykos tikslas buvo susipažinti su mūsų rajono ugdymo įstaigose kuriamomis vidaus ir lauko edukacinėmis erdvėmis, jų pritaikomumu ugdymo procesui. Pristatyta  informacija dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo poreikio mūsų krašte, jo prieinamumo ir veiklos organizavimo Klaipėdos rajone, pagalbos vaikams ir mokiniams teikimo ne tik lopšeliuose-darželiuose, bet ir bendrojo ugdymo mokyklose. Viešnios stebėjosi patraukliais ir kompetentingais mūsų rajono Savivaldybės vadovų bei politikų sprendimais dėl šios veiklos srities bei požiūrio į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo paslaugų plėtrą Klaipėdos rajone.

Pakruojiečiai susipažino su Gargždų lopšelio-darželio „Saulutė“ aplinka, pabuvojo renovuotame lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“, kurio pedagogai ir vaikai pasisveikino muzikos kūriniais ir pristatė vykdomus edukacinius projektus, džiaugėsi puikiomis ugdymosi sąlygomis lauke ir viduje. Priekulės lopšelis-darželis taip pat pasitiko kūrybiškai sukurta aplinka, vidaus erdvėmis, pritaikytomis kokybiškam vaikų ugdymui. Susipažindino su veikla, organizuojama tėvams bei visai Priekulės miestelio bendruomenei, kurioje stengiasi ryškinti Mažosios Lietuvos kultūros akcentus.

Drevernoje dalyvavo edukacinėje veikloje apie gintarą, klausėsi šišioniškių bei žemaičių šnekos ir dainų, lankėsi prieplaukoje, žvalgėsi į žalumos ir vandens grožį iš apžvalgos bokšto.

Pedagogės, dėkodamos gargždiškiams, priekuliškiams ir dreverniškiams už malonų priėmimą, džiaugėsi mūsų rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių kuriamomis  lauko ir vidaus erdvėmis, skirtomis mažųjų rajono gyventojų ugdymui. Nutarėme tęsti abiejų rajonų pedagogų bendradarbiavimą, išsiskyrėme pasižadėję aplankyti Pakruojį.  

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Irena Barbšienė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
TARYBOS POSĖDŽIAI
TARYBOS POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.