Tarptautinę moters dieną Sendvario seniūnijoje susirinko veiklios moterys - Klaipedos-r.lt

2017 m. gruodžio 11 d., pirmadienis
Senoji puslapio versija
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Gruodis
    2017     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Tarptautinę moters dieną Sendvario seniūnijoje susirinko veiklios moterys

Kovo 8 d. Slengiuose Sendvario seniūnės Loretos Kuprienės iniciatyva suorganizuota padėkos popietė veiklioms Sendvario seniūnijos moterims, kurios prisidėjo ir nuolat prisideda prie seniūnijos veiklos. Veiklios moterys organizuoja renginius, sprendžia gyventojų problemas, suteikia paramą, paremia įvairiais daiktais sunkiai besiverčiančius, atsovauja seniūnijai sporto varžybose, aktyviai konstruktyviai vadovauja bendruomenėse, noriai dalinasi žiniomis ir moko įvairių amatų, nestokoja patarimų ir pan.

Pasak seniūnės, šios padėkos popietės tikslas – jaukioje atmosferoje pasakyti ačiū aktyvioms seniūnijos moterims už tai, kad nelieka abejingos esant problemai ar įgyvendinant vieną ar kitą projektą. Taip pat norėjosi susitikus susipažinti, susiburti naujiems projektams, pasidžiaugti pasiekimais, stabtelti nors akimirkai ir kartu pasidžiaugti vieni kitais. Džiugino tai, kad susirinko didelis būrys moterų, kurios klausėsi Baukštininkų gyventojos Aidos Košaitienės grojamų akordeono melodijų, pasigrožėjo Trušelių gyventojos Gintarės Škutaitės rankdarbių paroda. Nuoširdžius, išmintingus ir prasmingus palinkėjimus išsakė Slengių parapijos klebonas kun. Viktoras Daujotis, Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė bei Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas. Po sveikinimų kun. Viktoras ir Administracijos direktorius visas viešnias pamalonino nuostabiomis pavasario gėlėmis – tulpėmis. Renginys puikiai pavyko, nes tik bendraujant ir susitelkiant galima nuveikti daug gražių darbų. Prie arbatos puodelio moterys džiaugėsi suteikta galimybe susipažinti, dėkojo už jaukų vakarą ir skirtą dėmesį, daugelis apsikeitė kontaktais, planuojama atnaujinti veiklių moterų būrelio veiklą.
Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems padėkos popietėje, prisidėjusiems prie renginio organizavimo: Slengių mokyklos daugiafunkcio centro kolektyvui, o ypač renginių organizatoriui Jonui Kavaliauskui, Sendvario seniūnijos kolektyvui, seniūnės pavaduotojui Robertui Gailiui už puikų renginio pravedimą, Audronei Židonienei už suteiktą inventorių, kad renginys būtų jaukus ir UAB „RIMI Lietuva“ Slengių skyriaus vadovei Linai Šeputienei už suteiktas vaišes.

Sendvario seniūnijos informacija

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
TARYBOS POSĖDŽIAI
TARYBOS POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
PRIIMTI SPRENDIMAI
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.