90-ojo jubiliejaus proga pasveikinta Konstancija Greivienė - Klaipedos-r.lt

2019 m. rugpjūčio 20 d., antradienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Rugpjūtis
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

 


Naujienos
90-ojo jubiliejaus proga pasveikinta Konstancija Greivienė

Praėjusią savaitę gražų 90-ąjį jubiliejų šventė Judrėnų seniūnijos Mataičių kaime gyvenanti Konstancija Greivienė. Ilgaamžė džiaugėsi jai parodytu dėmesiu ir mielai bendravo su atvykusiais svečiais.

Nuotraukoje iš kairės: Judrėnų seniūnijos seniūnas Zigmantas Siminauskas, socialinė darbuotoja Stefanija Dargienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Gumuliauskienė, kaimynė Birutė, jubiliatė Konstancija Greivienė, jos sūnus Alvydas ir vicemerė Violeta Riaukienė.

Jubiliatę aplankė, pasveikino ir sveikatos, stiprybės, šviesių dienų artimų žmonių apsuptyje bei Dievo palaimos linkėjo Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė, Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Gumuliauskienė, Judrėnų seniūnijos seniūnas Zigmantas Siminauskas ir socialinė darbuotoja Stefanija Dargienė. Gerai nusiteikusi senolė svečius pasitiko su šypsena, dėkojo už išsakytus linkėjimus.

Visgi gyvenimas moters nelepino. Dėl skaudžių artimųjų netekčių ypač sunkūs buvo pastarieji keleri metai. Penkių vaikų šeimoje netoli Veiviržėnų užaugusi Konstancija Greivienė ir pati susilaukė penkių sūnų. Deja, belikęs vienas. Tačiau džiugina gausus anūkų ir proanūkių būrys.

Ilgaamžė mena dienas, kai persikėlė į Mataičių kaimą. „Tėvelis nusipirko sodybą. Buvo šlapia, pylė žvyrą... Patys statėme namus“, – pasakojo senolė. Ponia Konstancija tvirtino, kad kadaise kaime buvo daug trobų ir žmonių, tik dabar gyvenvietė ištuštėjo. „Kai nueidavome į kiną, visi netilpdavome salėje“, – laikus, kai į kaimus buvo vežami rodyti kino filmai, prisiminė senolė.

Konstancija Greivienė dirbo netoliese buvusioje kiaulių fermoje. Kaip pasakojo, jos gyvenime būta ir gražių, ir liūdnų akimirkų. „Karas buvo bjaurus. Slėpdavomės daubose, sunku buvo gyventi... Ir tėviškės sodyboje buvo 2 bombos nukritusios ir ilgus metus nesprogusios“, – kalbėjo senolė.

Nors ilgaamžės sveikata jau ne tokia gera kaip jaunystėje, jaukiuose namuose gyvena viena, tačiau kasdien užsuka ir draugiją palaiko kaimynė Birutė. Taip pat, kai nedirba, lanko sūnus Alvydas. Senolė pati gaminasi valgyti ir dar aplankyti atvykstančiam sūnui maisto paruošia. „Kai užsimano, atsikelia anksčiau ir net cepelinų išsiverda“, – šypsojosi sūnus Alvydas.

Rita Rapalienė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.