Agluonėniškių renginiuose – menas, bendruomeniškumas ir patriotiškumas - Klaipedos-r.lt

2018 m. vasario 22 d., ketvirtadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272801020304
Vasaris
    2018     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Agluonėniškių renginiuose – menas, bendruomeniškumas ir patriotiškumas

Kovo 8-osios pavakarę, minint Tarptautinę Moters dieną, į Agluonėnų kultūros namų fojė sugužėjo Lietuvos tautodailininkų sąjungos Žemaitijos skyriaus narės gargždiškės Valentinos Kaubrienės gerbėjai, seniūnijos gyventojai, svečiai. Čia atidaryta jos darbų paroda ,,Pavasariniai linkėjimai“. Kaip teigia pati autorė, jokių dailės mokslų ji nėra baigusi, tačiau turinti dovaną iš aukščiau, kurios subtilybių išmokė ir įgyvendinti padėjo močiutė ir mama, vėliau knygos, seminarai, parodos. Kūryboje Valentina stengiasi išlaikyti pagarbų santykį su tautos praeitimi ir jos tradicijomis, kartu nenutolstant nuo šių dienų aktualijų. Darbuose nėra įmantrių siužetų, tačiau jie atlikti sudėtinga ir įvairia technika, reikalaujančia žinių ir per daugelį metų ištobulintų įgūdžių. Sunku ir įsivaizduoti, kiek valandų praleista prie siuvinėtų paveikslų, staltiesių, pagalvėlių, mezginių, kitų darbų. Visi autorės darbai dvelkia šiluma, ramybe, gyvenimo džiaugsmu ir šviesa, sklindančia ir iš jos pačios. Pavydėtinas jos darbštumas, kruopštumas, darbų tvarkingumas.

V. Kaubrienės darbų paroda kultūros namų fojė ir bibliotekoje veiks iki Velykų. Maloniai kviečiame apsilankyti ir pasidžiaugti darbais.

Po parodos atidarymo jaukų ir šiltą vakarą Tarptautinės Moters dienos proga susirinkusiems dovanojo Priekulės kultūros centro Agluonėnų skyriaus kolektyvai. Skambėjo vokalinio ansamblio ,,Smeltė“, Domininko Malajavo, Artur Veber, Pranciškos Kurmanskienės ir Gintauto Bareikio atliekamos dainos, folkloro ansamblio ,,Agluona“ romansai, eilės. Klojimo teatras visus pradžiugino savo parengtomis parodijomis.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse Agluonėnų pagrindinė mokykla savo kiemą šventiškai papuošė trispalvėmis vėliavėlėmis ir balionais, o Kovo 11-ąją dieną tradiciškai rinkomės ant aukuro kalno, kur sveikinome vieni kitus, džiaugėmės gyvendami Lietuvoje, giedojome Valstybės himną, lietuvių liaudies dainas, apjuosėme kalną gyvąją grandine, leidome į dangų aitvarus su užrašytais linkėjimais Lietuvai, o vėliau bendravome prie laužo, vaišinomės bendruomenės paruošta arbata, dešrelėmis. Šventę savo dalyvavimu papuošė jaunieji šauliai. 

Seniūnijos vardu nuoširdžiai dėkoju švenčių organizatoriams, dalyviams, rėmėjams, partneriams. Tik mūsų visų bendromis pastangomis galime sukurti jaukią, šiltą, gražią aplinką, puošti ją, puoselėti, taip skiepydami meilę ir pagarbą savo kraštui ateinančioms kartoms, saugodami tautos tradicijas ir papročius.

 

Agluonėnų seniūnė L. Tučienė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.