Dovanojo vėliavas naujakuriams, šviesuoliams, nepasiturintiems - Klaipedos-r.lt

2019 m. vasario 15 d., penktadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728010203
Vasaris
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Dovanojo vėliavas naujakuriams, šviesuoliams, nepasiturintiems

Klaipėdos rajono savivaldybė tęsia tradiciją valstybinių švenčių išvakarėse dovanoti Lietuvos Respublikos vėliavas piliečiams.

Artėjant Liepos 6-ajai – Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienai, Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiasis specialistas Remigijus Alšauskas, Vėžaičių seniūnijos seniūno pavaduotojas Alvydas Mockus šią savaitę  aplankė Gargžduose, Vėžaičiuose, Brožiuose, Jonušuose, Lapiuose,  Gerduvėnuose, Baukštininkuose įsikūrusius naujakurius, pavyzdingai savo sodybas tvarkančius gyventojus, nepasiturinčius piliečius ir dovanojo jiems po valstybės vėliavą. Šios vėliavos papuoš apdovanotojų namus Valstybės dieną.

Įteikdamas vėliavas Administracijos direktorius kiekvienam linkėjo mylėti Lietuvą, gerbti jos simbolius ir iš širdies švęsti valstybės šventes.

„Tradiciškai kiekvieną raginu valstybės šventes pasitikti  vieningiems, švęsti iškėlus vėliavas ne tik prie namų, bet ir širdyse, didžiuojantis savo šalimi, nes Lietuva – tai mes ir mūsų poelgiai“, – ragino Administracijos direktorius S. Karbauskas.

Viešosios tvarkos skyrius primena, kad vėliavos iškėlimo tvarkos pažeidimas, vėliavos neiškėlimas užtraukia įspėjimą arba baudą nuo dešimt iki dvylikos eurų, o valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo dešimt iki šešiolikos eurų. Pakartotinai padarytas administracinis nusižengimas užtraukia baudą nuo dvylikos iki šešiolikos eurų ir nuo šešiolikos iki trisdešimt eurų.

Viešosios tvarkos skyriaus specialistas R. Alšauskas priminė, kad valstybės vėliava 18 kartų per metus iškeliama nuo 7 val. iki 22 val. prie valstybės ir savivaldybių institucijų bei kitų įstaigų, įmonių ir organizacijų, nesvarbu, kokia jų nuosavybės forma, taip pat valstybės paskelbtomis gedulo dienomis. O prie gyventojų namų vėliavas privalu iškelti Valstybės švenčių dienomis – Vasario 16-ąją, Kovo 11-ąją ir Liepos 6-ąją. Vėliava gali būti iškeliama ir kitomis progomis.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.