Endriejaviškės aistra – kryžiažodžiai - Klaipedos-r.lt

2018 m. vasario 25 d., sekmadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272801020304
Vasaris
    2018     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Endriejaviškės aistra – kryžiažodžiai

Gegužės 12 dieną Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė pasveikino endriejaviškę Zitą Mačiulienę, kuri respublikiniame „Oho“ kryžiažodžių sprendimo turnyre laimėjo 3 vietą!

Nuotraukoje iš kairės: Endriejavo seniūnijos seniūnė Laimutė Šunokienė, kryžiažodžių turnyro prizininkė Zita Mačiulienė, Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė. 

Zita Mačiulienė beveik 40 metų dirbo bibliotekoje, buvo Endriejavo bendruomenės pirmininkė, o šiuo metu ji – aktyvi bendruomenės bei Endriejavo dienos centro narė, noriai vedanti renginius endriejaviškiams. Ponia Zita kryžiažodžių turnyruose dalyvauja jau 4 metus, o kryžiažodžius mėgsta spręsti jau daug metų. Tai – intelektualus sportas, todėl endriejaviškei padeda per daugelį metų tiek bibliotekoje, tiek visuomeniniame gyvenime sukauptos žinios, o perskaitytų knygų moteris negalinti nė suskaičiuoti. Turnyruose taip pat svarbus ir greitas mąstymas – dažniausiai tenka išspręsti 15 kryžiažodžių per 90 minučių, todėl laiko ilgai galvoti tikrai nėra. Pasak Endriejavo seniūnijos seniūnės Laimutės Šunokienės, Zita – tikra šviesuolė, kurios žinios, energija ir išmintis džiugina visą bendruomenę, o laimėjimai – kelia pasididžiavimo jausmą.

Endriejaviškei Zitai Mačiulienei gegužės 6 dieną Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje vykusiame „Oho“ kryžiažodžių sprendimo turnyre pirmą kartą per visus dalyvavimo metus pavyko iškovoti 3 vietą ir namo parsivežti prizininkės taurę. Moterį itin pradžiugino  ir LR Seimo Pirmininko pavaduotojos Irenos Šiaulienės dėmesys turnyro prizininkams – ji buvo šio turnyro rėmėja, o prizininkams buvo įteikti Seimo pirmininko pavaduotojos sveikinimo raštai. Taigi, pergalės džiaugsmą endriejaviškei primins ne tik nugalėtojos taurė, bet ir sveikinimai bei dovanos iš Seimo.

Kryžiažodžių turnyro prizininkė Zita Mačiulienė apgailestavo tik dėl to, kad dalyvių sąrašuose niekada neranda dalyvių iš Klaipėdos rajono: „tik atvykusi į konkursą iškart tikrinu dalyvių sąrašą, galbūt kas nors ir iš mūsų rajono bus atvykęs, bet visuomet būnu vienintelė iš Klaipėdos rajono. Norėtųsi, kad ir daugiau rajono žmonių dalyvautų šiuose turnyruose, plėstų savo akiratį, atstovautų rajonui.“

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė pradžiugino kryžiažodžių aistruolę, garsinančią rajoną, ne tik dovanomis, bet ir skirtu automobiliu vykti į jubiliejinį 20–ąjį kryžiažodžių turnyrą Kaune, kuris vyks birželio 10 d. Iki šiol ednriejaviškė į turnyrus visoje Lietuvoje vykdavo savarankiškai. „Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad garsinate mūsų rajoną, esate aktyvi bendruomenės, dienos centro narė, buvote ilgametė bibliotekos darbuotoja ir esate tikras bendruomenės šviesulys. Linkiu didžiausios sėkmės Kaune vyksiančiame turnyre ir tikiuosi, kad kryžiažodžių turnyruose sudalyvaus ir daugiau rajono žmonių, kurie turi daug žinių, tačiau galbūt nedrįsta pradėti dalyvauti panašaus pobūdžio renginiuose. Jūs – pavyzdys rajono bendruomenei“, – Zitą Mačiulienę sveikino Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė.

Ernesta Strakšytė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.