Garbų jubiliejų šventė pirmasis Priekulės seniūnas Donatas Lazauskas - Klaipedos-r.lt

2019 m. kovo 19 d., antradienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Kovas
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Garbų jubiliejų šventė pirmasis Priekulės seniūnas Donatas Lazauskas

Lietuvai  svarbios datos – Kovo 11-osios išvakarėse – garbaus 90-ojo jubiliejaus sulaukė pirmasis Priekulės seniūnijos seniūnas Donatas Lazauskas.

Jo pasveikinti atvykusius svečius – Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoją Violetą Riaukienę, Priekulės seniūnijos seniūnę Daivą Bliūdžiuvienę, sekretorę Olgą Simonaitytę, socialinio darbo specialistes Virginiją Šiaulytienę ir Iloną Žilienę – jubiliatas pasitiko su plačia šypsena, elegantiškas, pasipuošęs kostiumu.

Mero pavaduotoja V. Riaukienė jam įteikė rajono mero Vaclovo Dačkausko pasirašytą padėkos raštą už nuoširdų bendravimą, toleranciją, geranoriškumą ir indėlį į Priekulės istoriją. Dovanota ir simbolinė dovana – valstybės vėliava.

„Didžiulę patirtį dalijote, tad labai džiugu jus sveikinti tokia gražia proga. Norisi linkėti sveikatos, gražių dienų ir gražių prisiminimų, kad jie lydėtų jus kiekvieną dieną. Sakoma, kad gyvenime yra praeitis ir ateitis, dideli darbai ir didelės svajonės. Laimingas tas, kas atvira širdimi sugeba gyventi ir mylėti žmones, o jūs taip ir darėte“, – kalbėjo V. Riaukienė.

Daug gražių žodžių išgirdęs D. Lazauskas kuklinosi nesąs tiek jų vertas, tačiau Priekulės seniūnijos seniūnė Daiva Bliūdžiuvienė patikino: „Nusipelnėte jų. Visiems sveikinimams ir darbams ateina savas laikas. Tai parodo istorija, kada susimąstome, kaip kiekvienas iš mūsų esame įspaudę savo pėdą krašte. Pamenu, kai prieš 30 metų atvykome į Priekulę man ji pasirodė labai didinga, nes turėjo savo merą – jus. Turite daug ką papasakoti, tad ateityje tikimės sulaukti ir popieriuje suguldytų atsiminimų“.

Du sūnus su žmona Kazimiera, buvusia klasioke, išauginęs D. Lazauskas į Priekulę atvyko pagal paskyrimą. Žmona dirbo mokytoja, o D. Lazauskas – veterinarijos gydytoju. Vėliau įsidarbino paukštininkystės ūkyje. Kai iširo kolūkiai, po kurio laiko D. Lazauskas buvo paskirtas pirmuoju seniūnu. Šias pareigas ėjo penkerius metus. Paklaustas, kas labiausiai įsiminė iš to laikotarpio, jubiliatas šyptelėjo: „Dirbome, ko gero, taip pat kaip ir dabar. Rūpinomės keliais, kitais gyventojams svarbiais klausimais“.

Nors porai į pagalbą atskuba ir Paramos šeimai centro socialinio darbuotojo padėjėja Vilija Vaičiulienė, buvęs seniūnas su automobiliu pats nuvažiuoja iki miestelio centre esančių parduotuvių, pas daktarus nuveža žmoną Kazimierą.

Donato Lazausko kadencijos laikotarpiu 1997 m. Priekulės miesto centre buvo atidengtas paminklas Mažosios Lietuvos metraštininkei – rašytojai Ievai Simonaitytei „Šventvakarių Ėvė“.

Gintarė Plungienė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.