Gargždai ruošiasi tarptautinėms futbolo rungtynėms - Klaipedos-r.lt

2018 m. vasario 21 d., trečiadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272801020304
Vasaris
    2018     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Gargždai ruošiasi tarptautinėms futbolo rungtynėms

Antradienį Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas susitiko su Lietuvos futbolo federacijos generaliniu sekretoriumi Nerijumi Dunausku ir aptarė Gargždų stadiono paruošimo U-21 jaunimo nacionalinių rinktinių rungtynėms Lietuva−Lenkija, vyksiančioms Gargždų stadione spalio 10 d., klausimus. Susitikime taip pat dalyvavo mero pavaduotoja Rūta Cirtautaitė, Savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjas Gintautas Bareikis, VšĮ „Gargždų futbolas“ direktorius Rimantas Mikalauskas ir Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos prezidentas Romualdas Jonaitis.   

Nuotraukoje iš kairės: mero pavaduotoja Rūta Cirtautaitė, meras Vaclovas Dačkauskas, Lietuvos futbolo federacijos generalinis sekretorius Nerijus Dunauskas, Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos prezidentas Romualdas Jonaitis ir VšĮ „Gargždų futbolas“ direktorius Rimantas Mikalauskas

„Siekiame, kad futbolo rungtynės vyktų ne tik didžiuosiuose miestuose, bet ir rajonuose, − manome, kad tai padės ne tik didinti šios sporto šakos populiarumą, bet ir mažesnių Lietuvos miestų žinomumą tarp užsienio komandų ir jų sirgalių, − sakė N. Dunauskas, − tokio rango neseniai vykusios varžybos Telšiuose sutraukė per 2500 žiūrovų.“

Futbolo federacijos Licencijavimo skyrius, atlikęs Gargždų stadiono įvertinimą, nustatė tam tikrus trūkumus, kuriuos reikia pašalinti, kad Gargždų stadionas būtų įtvirtintas kaip UEFA 2 kategorijos stadionas ir jo infrastruktūra parengta tarptautinio lygio varžyboms.

Taigi, tam, kad stadionas atitiktų reikalavimus, reikia ir tam tikrų apšvietimo sistemos papildymų, ir sutvirtinti vienos iš tribūnų pagrindą, sunumeruoti kėdes, pažymėti sektorius, iš naujo paremontuoti tualetus ir kt. Visai stadiono infrastruktūrai pagerinti reiktų 26 tūkst. eurų, − tikimasi, kad šią sumą patvirtins Savivaldybės taryba  rugpjūčio 31 dienos posėdyje.  Futbolo federacija įsipareigoja suteikti sertifikatą, kurio vertė 4000 eurų. 

Kaip minėjo futbolo federacijos atstovai, tikimasi, kad į rungtynes atvyks apie 200 lenkų sirgalių palaikyti vienos iš stipriausių Europoje Lenkijos jaunimo nacionalinės rinktinės.

Susitikime taip pat aptartos komandų bei sirgalių apgyvendinimo ir kiti klausimai. 

„Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Gargžduose vyks tokio lygio tarptautinės varžybos, į kurias būtinai pasikviesime mūsų partnerių Lenkijos Ylavos miesto merą ir kitus atstovus. Tikimės, kad turėsime šaunią futbolo šventę  Gargžduose“, − sakė meras Vaclovas Dačkauskas.  

Daugiau nuotraukų čia. 

Daiva Beliokaitė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
2018 M. SAVIVALDYBĖS BIUDŽETO PROJEKTAS
2018-2020 m. STRATEGINIO VEIKLOS PLANO PROJEKTAS
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.