Gargždų kultūros centro direktorei dėkota už 10 metų nuoširdaus darbo - Klaipedos-r.lt

2019 m. sausio 23 d., trečiadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Sausis
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Gargždų kultūros centro direktorei dėkota už 10 metų nuoširdaus darbo

Birutė Oželienė po 10 metų darbo palieka Gargždų kultūros centro direktorės pareigas ir grįžta dirbti ten, kur jos širdį traukia labiausiai, – į šokių ir dainų ansamblį „Minija“.

Sausio 2 dieną Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas, vicemerės Rūta Cirtautaitė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas ir jo pavaduotojas Česlovas Banevičius, Kultūros skyriaus vedėjas Gintautas Bareikis išreiškė padėką buvusiai Gargždų kultūros centro direktorei Birutei Oželienei už nenuilstamą rūpestį Klaipėdos rajono kultūra, išradingumą, profesionalumą ir nuoširdų vadybinį darbą.

Savo noru nusprendusi palikti Gargždų kultūros centro direktorės pareigas Birutė Oželienė džiaugiasi nuveiktais darbais ir tikisi kūrybingų metų šokių ir dainų ansamblyje „Minija“, kur užims choreografės pareigas. „Grįžtu ten, iš kur atėjau. 10 metų vadovavusi kultūros centrui šiandien džiaugiuosi priimtu apgalvotu sprendimu – grįžti ten, kur visada buvo mano širdis, –  į „Miniją“. Manau, kad per 10 metų spėjau nemažai nuveikti, suorganizuoti daugybę renginių, švenčių, tarptautinių festivalių. Gargždų kultūros centro kolektyvai stiprūs, garsinantys rajoną visame pasaulyje. Norinčių dalyvauti kolektyvų veikloje – netrūko ir netrūksta, žmonės dėkojo už renginius, miesto šventes. Tikiuosi, kad pradėti darbai bus tęsiami ir komanda dirbs kaip vienas kumštis. O su „Minija“ planuojame suorganizuoti daug puikių pasirodymų. Tikiuosi, kad ansamblis ir toliau savo veikla džiugins rajono, Lietuvos, pasaulio žmones“,  – pakiliai į ateitį žvelgia Birutė Oželienė.

Birutė Oželienė – tikra gargždiškė. Nors ir gimė Sibire, tačiau nuo 3 metukų jau gyvena Gargžduose. 1977 m. Birutė Oželienė pirmą kartą pradėjo dirbti Gargždų kultūros centre, ją mokė jau amžinybėn iškeliavęs Vytautas Mačiuitis, kurį vėliau Birutė ir pakeitė. 1982 m. Birutė Oželienė tapo šokių ir dainų ansamblio „Minija“ choreografe, 1993 m. – Gargždų kultūros centro meno vadove. 2007 m. rugsėjį Birutė Oželienė pradėjo eiti Gargždų kultūros centro direktorės pareigas. Didžiausias jos džiaugsmas – įkurtas meno skyrius, kurio dėka gargždiškiai gali džiaugtis profesionaliais renginiais. Birutė Oželienė, klausydamasi padėkų, teigė, kad per 10 metų ji daug ko išmoko, įgijo patirties, pažino daug žmonių. Šiandien Birutė Oželienė linki kultūros centrui gero vadovo, tęsiančio pradėtus darbus, ir džiaugiasi galimybe pasinerti į kūrybinį darbą šokių ir dainų ansamblyje „Minija“.

Ernesta Strakšytė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.