Gargžduose rinksis geriausi šalies dviratininkai - Klaipedos-r.lt

2018 m. vasario 25 d., sekmadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272801020304
Vasaris
    2018     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Gargžduose rinksis geriausi šalies dviratininkai

Birželio 23–25 dienomis Gargžduose vyks Lietuvos plento čempionatas. Apie čempionato organizavimą, naujoves ir bendradarbiavimą gegužės 10 dieną diskutavo Klaipėdos rajono savivaldybės bei Lietuvos dviračių sporto federacijos atstovai.

Klaipėdos rajono savivaldybėje su Savivaldybės meru Vaclovu Dačkausku, Administracijos direktoriumi Sigitu Karbausku, Kultūros skyriaus vedėju Gintautu Bareikiu bei Klaipėdos rajono savivaldybės sporto centro direktoriumi Vaidu Liutiku susitiko Lietuvos dviračių sporto federacijos prezidentas Romualdas Bakutis, generalinė sekretorė-direktorė Rasa Ališauskienė, vykdomojo komiteto narys Vaclovas Šiugždinis, UAB „Voltas“ direktorius, dviračių sporto megėjas Darius Levickis.

Svečius džiugino Klaipėdos rajono savivaldybės ir Sporto centro dėmesys dviratininkams: čia vis daugėja dviračių takų, vyksta dviratininkų varžybos. Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas džiaugėsi, kad Lietuvos plento čempionatas vyks būtent Gargžduose, kur puoselėjama dviračių kultūra ir nuolat stengiamasi gerinti sąlygas dviratininkams.

Lietuvos dviračių sporto federacijos prezidentas Romualdas Bakutis pristatė vieną iš čempionato naujovių: „visiška naujovė yra tai, kad bus „smulkesni“ žiedai prie trasos, tai reiškia, kad žiūrovai galės daugiau ir dažniau matyti dviratininkus, bus daugiau ratų, geresnis matomumas.“ UAB „Voltas“ direktorius, dviračių sporto entuziastas Darius Levickis pristatė dar vieną čempionato naujovę: „šiuo metu derimės dėl tiesioginės čempionato transliacijos per televizijas bei populiariausias internetines svetaines, taip pat planuojame aikštėje prie Gargždų kultūros centro pakabinti ekraną, kuriame būtų nuolat transliuojamos varžybos ir žmonės galėtų rinktis jų stebėti. To dar nėra buvę.“

Planuojama, kad čempionate dalyvaus apie 300 dalyvių. Tikimasi, kad susirinks daug svečių iš visos Lietuvos, į Gargždus atvyks ir dviratininkų palaikymo komandos, šeimos nariai. Manoma, kad čempionato naudą pajus ir vietos verslininkai: čempionato metu turėtų vykti lauko prekyba, o visus atvykusius svečius bus stengiamasi apgyvendinti Klaipėdos rajono viešbučiuose, kaimo turizmo sodybose, svečių namuose.

Prieš čempionatą reikia atlikti ir paruošiamuosius darbus: bendrauti su policija dėl reikiamų kelių užtvėrimo, pasikviesti savanorius, informuoti gyventojus apie planuojamas trasas ir pan. Birželio 3 d. vyksiančios dviračių entuziastų varžybos „Gargždų miesto plento taurė 2017“, kurias organizuoja Klaipėdos rajono savivaldybės sporto centras, anot Sporto centro direktoriaus Vaido Liutiko, bus puiki repeticija prieš Lietuvos plento čempionatą. Bus galima pamatyti klaidas ir spėti jas ištaisyti iki didžiojo renginio.

Taigi birželio 23–25 dienomis Gargžduose vyks tikra dviračių sporto mylėtojų šventė, kurioje varžysis jauniai ir jaunučiai, vyrai ir moterys iki 23 metų, dviračių sporto veteranai bei elitas. Nepraleiskite progos išvysti Lietuvos plento čempionatą Gargžduose!

 

Ernesta Strakšytė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.