Įnoringą žiemą įveikime kartu! - Klaipedos-r.lt

2019 m. balandžio 24 d., trečiadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Balandis
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Įnoringą žiemą įveikime kartu!

Žiemos laikotarpiu sulaukiame daug gyventojų klausimų dėl kelių ir šaligatvių valymo. Primename, kad seniūnijose vietinės reikšmės kelius ir šaligatvius valo jos pačios su savo rangovais, darbininkais ir pagalbininkais. Gyventojus klviečiame bendrauti ir bendradarbiauti su seniūnais, jų pavaduotojais tiesiogiai ar per seniūnaičius.

Valstybinės reikšmės (regioninius ir rajoninius) kelius valo, barsto ir kitaip ir prižiūri valstybės įmonė „Kelių priežiūra“, − Gargžduose − Klaipėdos ir Kretingos Plento gatves. Šių gatvių šaligatvių valymu rūpinasi seniūnija. Po keleto metų iš eilės vėl tenka iš miesto išvežti sniegą iš Gargždų miesto gatvių, kadangi jo susikaupia iš tiesų nemažai. Dėl sniego gausos susiaurėja ir šaligatviai, ir keliai, palijus susidaro plikledis ir būna, kad po keletą kartų per parą reikia gatves ir šaligatvius valyti arba barstyti smėlio ir druskos mišiniu, kurį vėl greit nuplauna lietus.

Dėl gamybinių pajėgumų trūkumo ir sudėtingų meteorologinių sąlygų seniūnija neturi galimybių nuo visų miesto šaligatvių taip greitai, kaip norėtų visis gyventojai, nuvalyti sniego ir juos pabarstyti, nors keletą metų darbus atliekanti bendrovė „Specialusis autotransportas“ ir neblogai žino visas problemines vietas.

Gargždų miesto seniūno pavaduotojas Justinas Donauskas sakė, kad yra dėkingas už pagalbą taip pat ir „Gargždų švaros“ darbuotojams bei supratingiems gyventojams, kurie nusikasa sniegą ir netgi pabarsto šaligatvį prie individualių namų, kad pro šalį einantiems žmonėms būtų saugu. Išskirtinė padėka – Vingio, Basanavičiaus, Liepų gatvių gyventojams, taip pat visiems seniūnijoms darbininkams, ypač valytojai Sofijai Putriuvienei. 

Daugiabučių kiemuose sniego valymu Gargžduose užsiima bendrovė „Gargždų būstas“.

Kviečiame gyventojus būti pakančius, prisidėti pagal galimybes valant sniegą nuo šaligatvių prie individualių namų, taip pat ir komercinių objektų savininkus − pasižiūrėti, ar saugu žmonėms prieiti prie Jūsų kavinės, parduotuvės keletą metrų daugiau nei priklauso Jūsų sklypui.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.