Jaunimo organizacijos varžėsi teisinių žinių konkurse „C.S.I. GARGŽDAI“ - Klaipedos-r.lt

2018 m. vasario 21 d., trečiadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272801020304
Vasaris
    2018     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Jaunimo organizacijos varžėsi teisinių žinių konkurse „C.S.I. GARGŽDAI“

Lapkričio 29 d. Gargždų atvirame jaunimo centre vyko teisinių žinių konkursas „C.S.I. GARGŽDAI“, kuriame dalyviai demonstravo ne tik teisines žinias, bet ir originalumą atlikdami „Ištirk įvykio vietą“ užduotį bei spręsdami kriminalines mįsles.

Šiais metais konkursas nudžiugino jaunųjų tyrėjų gausa ne tik iš Gargždų, bet ir Veiviržėnų, Dauparų, Priekulės ir Klaipėdos. Renginį muzikiniu kūriniu atidarė Gargždų atviro jaunimo centro lankytojas, kurio sceninis slapyvardis – „Notorijuz“.

Konkurse dalyvavo net 9 komandos, kurios pirmiausia turėjo prisistatyti, tada išspręsti detektyvinį galvosūkį.Trečioji užduotis – testo klausimai. Ketvirtoji – „įvykio vietos tyrimas“ ir „Blic" turnyras, kuriame reikėjo atsakyti į 10 vaizdingų, tarptautinių klausimų.

Išradingas komandas vertino kompetentinga komisija: advokatų kontoros „Win&Law“ kontoros steigėjas, turintis daugiau nei 24 metus teisinės patirties, Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos narys Raimondas Simonavičius, Klaipėdos rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Rasa Jonauskaitė, Klaipėdos rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Adelija Radžienė.

Komisiją sužavėjo ne tik jaunuolių teisinės žinios, bet ir kūrybiškumas atliekant „Ištirk įvykio vietą“ užduotį. Komandos iš pateiktų daiktų („nusikaltimo įrodymu“) turėjo pasakyti, kas gi „čia“ galėjo atsitikti. Persikėlėme į Nidos kopas, romantišką vakarą, pscihiatrinę ligoninę ir kitas tariamo nusikaltimo vietas.

Po 5 įtemptų rungčių paaiškėjo nugalėtojai. Pirmąją vietą užėmė Priekulės atviros jaunimo erdvės „Rezonansas“ komanda „Teisėta 80% nuolaida“, antrąją – Veiviržėnų jaunimo klubo „Ekipa“ komanda „Kriminalinė ekipa“, trečiąją – ekologų klubo „Žalioji žemė“ komanda „Absoliutus teisingumas“. Tuo pačiu metu vyko ir asmeninis teisinių žinių testas internetu, kuriame prizines vietas pasidalino Nelė Valaitytė (I vieta), Marius Džibutis (II vieta), Kristina Cirtautaitė (III vieta).

Labai dėkojame Klaipėdos rajono savivaldybei, kuri įsteigė puikius prizus, komisijos nariams, kurie skyrė savo laiką jaunimui. Jaunuoliai, dalyvavę konkurse, džiaugėsi įgytomis teisinėmis žiniomis bei laimėtais prizais. Vienam iš dalyvių net kilo idėja, kad kiekviena organizacija galėtų paruošti savo klausimus ir dalyvauti tokiame renginyje iš pradžių vieniems pas kitus, o po to susikauti finaliniame konkurso mūšyje „C.S.I. GARGŽDAI“.

 

Gargždų atviro jaunimo centro informacija

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
2018 M. SAVIVALDYBĖS BIUDŽETO PROJEKTAS
2018-2020 m. STRATEGINIO VEIKLOS PLANO PROJEKTAS
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.