Jaunimo vasaros akademijos kartelę kilstelėjo iki aukštumų - Klaipedos-r.lt

2019 m. rugpjūčio 25 d., sekmadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Rugpjūtis
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

 


Naujienos
Jaunimo vasaros akademijos kartelę kilstelėjo iki aukštumų

Nors Jaunimo vasaros akademija „Kartu mes galim daug – 2019“ baigėsi jau penktadienį, atgarsiai netyla iki šiol. Specialiai socialiniame tinkle sukurtoje grupėje jaunimas vis dar dalinasi tris dienas trukusios stovyklos įspūdžiais ir nuotraukomis. Iš jų galima suprasti, kad šiųmetės stovyklos organizatoriai kartelę kilstelėjo itin aukštai.

Keturioliktus metus rengiamą visos Lietuvos jaunimui skirtą stovyklą šiemet organizavo Klaipėdos rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Adelija Radžienė ir jos pagalbininkai – Jaunimo reikalų taryba, Gargždų atviro jaunimo centras su direktore Inesa Gaudutyte ir Veiviržėnų kultūros centro jaunimo klubas „Ekipa“ (vadovė Laura Netalimova).

Kad komandas iš 20-ties Lietuvos savivaldybių (po 14 žmonių iš kiekvienos jų) būtų galima priimti prestižiniame Drevernos kempinge prisidėjo ir Jaunimo vasaros akademijos globėjai – Klaipėdos rajono savivaldybė, skyrusi 17 tūkstančių eurų finansavimą.

„Dėkojame rajono valdžiai, kad jaunimui skiriate daug dėmesio“, – dėkojo kitų Savivaldybių jaunimo reikalų koordinatoriai.

Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas, dalyvaudamas akademijos uždarymo ceremonijoje džiaugėsi,  kad šiemet akademija vyko būtent Drevernoje – vietoje, kuria didžiuojasi ne tik dreverniškiai, bet ir visas Klaipėdos rajonas.

„Žinau, kad puikiai padirbėjote ir aš jums net pavydžiu. Pats būdamas jaunas dalyvaudavau panašiose stovyklose, tad puikiai žinau, ką reiškia ir kiek duoda tokie pasibuvimai kartu“, – sakė meras.

Gražios vasaros jaunuoliams linkėjo ir Tarybos narė, Jaunimo reikalų tarybos pirmininkė Rasa Petrauskienė. Ypatingus padėkos žodžius ji skyrė jaunimo reikalų koordinatorei A. Radžienei ir Gargždų atviro jaunimo centro direktorei I. Gaudutytei, kurių dėka aktyvus ir motyvuotas jaunimas buvo sukviestas į renginį.

Beveik 300 jaunuolių akademijos metu dalyvavo darbo grupėse apie naujausias inovacines technologijas, pristatė namų darbus – komandų prisistatymus, ruošėsi talentų vakarui, dalyvavo sporto varžybose, socialinio verslo paskaitoje, Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros paruoštose veiklose, pažintinėse edukacijose.

„Trečiąją JVA dieną visus 300 dalyvių išskirstėme po edukacijas „Mūsų vėtrungė“, „Kelionė laiku“, „Žuvies kelias“, „Žemaičių tautosaka, šokiai, dainos“, „Raganų kalnas“,  „Gintaro paslaptys“, jaunimas susipažino su 7 amatais  Veiviržėnų amatų centre, Agluonėnų etnografine sodyba“, – pasakojo  A. Radžienė.

Didžioji dalis jaunuolių Drevernoje lankėsi pirmą kartą ir, kaip patys sakė, iš Klaipėdos rajono išsivežė pačius gražiausius įspūdžius, daug naujų pažinčių ir žinių.

Kitąmet Jaunimo vasaros akademiją organizuos kita Žemaitijos regione esanti savivaldybė – Klaipėda. Rajono meras B. Markauskas jaunimo akademijos vėliavą iškilmingai perdavė Klaipėdos miesto savivaldybės mero pavaduotojui Arvydui Cesiuliui.

„Padarėme viską, ką galėjome geriausio, parodėme, ką rajone turime gražiausio, ir šiuo renginiu  suteikėme  jaunimui žinių apie jaunimo politiką, socialinį verslą, paskatinome domėtis naujausiomis technologijomis, inovacijomis bei visi kartu paminėjome  Žemaitijos 800 metų sukaktį“, – džiaugėsi Klaipėdos rajono jaunimo reikalų koordinatorė.

Akimirkos iš Jaunimo vasaros akademijos – Klaipėdos rajono savivaldybės, Michele Barbieri, Ovidijaus Pamedyčio ir Augusto Stonio nuotraukose čia.

Gintarė Plungienė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.