Klaipėdos rajone – jaunimas iš Suomijos ir Ispanijos - Klaipedos-r.lt

2018 m. vasario 21 d., trečiadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272801020304
Vasaris
    2018     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Klaipėdos rajone – jaunimas iš Suomijos ir Ispanijos

Penktadienį mero pavaduotoja Rūta Cirtautaitė Savivaldybėje priėmė tarptautinio projekto „Skirtingi kultūra, vienodi jaunuolių aktyvumu” dalyvius iš Suomijos ir Ispanijos. Susitikime taip pat dalyvavo Savivaldybės tarybos narė Regina Kernagienė, Švietimo skyriaus vyr. specialistė (jaunimo reikalų koordinatorė) Adelija Radžienė, Dauparų−Kvietinių seniūnijos seniūnė Judita Čekuolienė ir kt. 10 suomių ir tiek pat ispanų mokyklinio amžiaus jaunuolių jau penkta dieną gyvena Dauparų−Kvietinių seniūnijos šeimose, tad į susitikimą taip pat atvyko su 12 jaunų žmonių iš šios seniūnijos.

Projektą pagal Erasmus+ programą parengė jaunimo klubas „Strategai“ (vadovė Greta Srėbalienė) kartu su Dauparų bendruomene. Jaunuoliai aktyviai susipažįsta ne tik su mūsų krašto kultūra, lanko žymias vietas, bet ir dalyvauja įvairiuose veiklose, užsiėmimuose. 

Tai tęstinis projektas. „Strategų“ atstovai jau šį pavasarį lankėsi Suomijoje bei Estijoje.

Mero pavaduotoja Rūta Cirtautaitė papasakojo apie Savivaldybės paramą Klaipėdos rajono jaunimo organizacijoms, apie naujai duris atvėrusias jaunimo erdves, veiklas, kurias koordinuoja Adelija Radžienė.

Savo patirtimi pasidalijo, apie jaunimo organizacijų veiklą, užsiėmimus jaunimo erdvėse, išvystytą savanorystę papasakojo ir Suomijos bei Ispanijos jaunimo vadovai Sanno Juvolka ir Rita Marjut bei Maria Diaz Durillo ir Juanas Francas Vegasas. Ispanai išreiškė viltį, kad nuo šiol savanoriauti pas juos atvyks ir daugiau jaunuolių iš Lietuvos – ir būtent iš mūsų krašto.

Nuotraukoje iš kairės: Savivaldybės tarybos narė Regina Kernagienė, Klaipėdos rajono jaunimo reikalų koordinatorė Adelija Radžienė, mero pavaduotoja Rūta Cirtautaitė su Ispanijos jaunimo vadovais Maria Diaz Durillo ir Juanu Francu Vegasu

Pasižiūrėję filmą apie Klaipėdos rajoną projekto dalyviai apsikeitė atminimo dovanomis ir, džiaugdamiesi nušvitusia saule bei puikiu oru išskubėjo aplankyti Klaipėdos rajono įdomių ir įspūdingų vietų.

Daugiau susitikimo akimirkų čia.

Daiva Beliokaitė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
2018 M. SAVIVALDYBĖS BIUDŽETO PROJEKTAS
2018-2020 m. STRATEGINIO VEIKLOS PLANO PROJEKTAS
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.