Klaipėdos rajono atstovai pagerbė Respublikos Prezidentą inauguracijos dieną - Klaipedos-r.lt

2019 m. rugpjūčio 20 d., antradienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Rugpjūtis
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

 


Naujienos
Klaipėdos rajono atstovai pagerbė Respublikos Prezidentą inauguracijos dieną

Liepos 12 dieną Klaipėdos rajono savivaldybės delegacija – Agluonėnų seniūnijos seniūnė Laima Tučienė, Priekulės seniūnijos seniūnė Daiva Bliūdžiuvienė, Gargždų miesto bendruomenės pirmininkas Šarūnas Vaičiulis ir Vėžaičių kultūros centro darbuotojas Aurimas Rapalis kartu su daugybe kitų Lietuvos savivaldybių seniūnijų atstovų dalyvavo Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos inauguracijos iškilmėse.

Su savo vėliavomis seniūnijų atstovai išsirikiavo kolonoje prie Arkikatedros bazilikos, į kurią dalyvauti Šventose mišiose ėjo Prezidentai Dalia Grybauskaitė, Valdas Adamkus su žmona Alma, Gitanas Nausėda su žmona Diana, Aukščiausiosios Tarybos Pirmininkas Vytautas Landsbergis, Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis ir kiti.

Po Šventų mišių Prezidentas Gitanas Nausėda Katedros aikštėje sveikino visus susirinkusiuosius, išreikšdamas viltį, kad jo kadencijos laikotarpiu Lietuva toliau sėkmingai augs ir stiprės, taps dar labiau žinomesnė Europos ir viso pasaulio valstybių kontekste, kad kiekvienoje savivaldybėje, seniūnijoje ir kiekviename šalies kampelyje žmonės džiaugsis ir didžiuosis gyvendami Lietuvoje.

Vėliau Lietuvos savivaldybių seniūnijų atstovai su savo vėliavomis rikiavosi aplink Katedros aikštę, o Prezidentas Gitanas Nausėda su žmona Diana sveikino žmones, bendravo ir visi kartu džiaugėsi žmonių vienybe, gebėjimu reprezentuoti savo kraštą tautiniais kostiumais ir vėliavomis.

„Mes esame laimingi būdami šią istorinę dieną Lietuvos sostinėje ir galėdami pagerbti naująjį prezidentą Gitaną Nausėdą. Su visa Lietuva džiaugiamės šia puikia diena, kur Vilniuje tarp daugybės vėliavų plazda ir Klaipėdos rajono seniūnijų – Agluonėnų, Gargždų, Priekulės ir Vėžaičių vėliavos“, – sakė Klaipėdos rajono savivaldybės seniūnijų atstovai.

Daugiau nuotraukų čia

Daiva Beliokaitė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 


Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/www/html/m/m_admin/admin/g_send.php on line 29

Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/www/html/m/m_admin/admin/g_send.php on line 29

Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/www/html/m/m_admin/admin/g_send.php on line 29