Klaipėdos rajono jaunimui įteiktos „Auksinės lemputės“ - Klaipedos-r.lt

2019 m. vasario 22 d., penktadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728010203
Vasaris
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Klaipėdos rajono jaunimui įteiktos „Auksinės lemputės“

Gruodžio 5-osios vakarą Gargždų kultūros centre pagerbti aktyviausi, kūrybiškiausi, inovatyviausi, versliausi Klaipėdos rajono jaunuoliai. Kad šviestų ir įkvėptų kitus geriems ir prasmingiems darbams, jiems įteikti „Auksinių lempučių“ apdovanojimai.

Egidijaus Jankausko nuotraukoje: Jaunimo kūrybiškumo konkurso laureatai, iš kairės: jaunasis žurnalistas, laikraščio „Banga“ korespondentas Robertas Macius, aktyvi renginių vedėja, grupės „Nevalgyk lentos“ ir Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centro teatro studijos „Svajonė“ narė Rugilė Žilevičiūtė, grupės „Siler“ narys, muzikantas, dainininkas, taip pat ir foto- bei videokūrėjas Vytautas Valaitis, Gargždų muzikos mokyklos mokinė, saksofonininkė Jazmina Preibytė

Klaipėdos rajono jaunimo apdovanojimai „Auksinės lemputės“ šiemet įvyko septintąjį kartą ir, kaip minėjo juos organizuojančios jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Martynas Pocius, kiekvienais metais šioje šventėje dalyvauja vis daugiau iniciatyvių ir aktyvių jaunų žmonių. 

Pagrindiniai renginio organizatoriai – Klaipėdos rajono visuomeninių organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“.

Dešimt „Auksinių lempučių“

„Auksinių lempučių“ apdovanojimuose buvo paskelbta dešimt nominacijų. Nominantus joms gauti siūlyti galėjo visi rajono gyventojai, o už pasiūlytus balsavo Klaipėdos rajono jaunimo reikalų tarybos nariai.

Metų jaunimo organizacija tapo Veiviržėnų jaunimo klubas „Ekipa“.

„Auksinės lemputės“ apdovanojimas įteiktas Metų jaunimo lyderiu paskelbtam Klaipėdos rajono visuomeninių organizacijų sajungos „Apskritasis stalas“ pirmininkui Vilhelmui Simėnui. Jis, beje, buvo ir šio renginio vedėjas. Kartu vakarą vedė Anelė Dromantaitė.

„Metų proveržio“ nominaciją laimėjo Gargždų atviro jaunimo centro projektas, priviliojęs pagal „Erasmus“ programą kartu su mūsų jaunimo  savanoriauti du jaunuolius iš užsienio (iš Italijos ir Sakartvelo (Gruzija).

Metų jaunimo projektu išrinkta jaunimo muzikos grupės „Siler“ daina apie emigraciją „Grįžtu namo“. Šventės dalyviams grupė šį kūrinį atliko gyvai. Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė, jaunimo reikalų koordinatorė Adelija Radžienė pažymėjo, kad šiais metais Klaipėdos rajono jaunimas iš viso įgyvendino 18 projektų ir paragino jaunuolius teikti savo projektus kitiems metams. Gruodžio 5 d. paskelbtas Klaipėdos rajono jaunimo projektų konkursas. Pasak specialistės, prioritetas jame bus teikiamas jungtinėms kelių organizacijų iniciatyvoms įgyvendinti.

Geriausio „Metų jaunimo renginio“ nominacijoje „Auksinė lemputė“ įteikta Gragždų atviram jaunimo centrui už Rugsėjo 1-osios šventę − jaunimo pikniką „Vienu ritmu“ Jaunimo parke. Padėkota ir energingai, iniciatyviai bei darbščiai centro direktorei Inesai Gaudutytei. Ji pasidalijo, kad į direktorės postą ją atvedė ilgas savanorystės  kelias nuo  8 klasės Veiviržėnų gimnazijoje įgyvendinant jaunimo projektus, dalyvaujant mokinių savivaldoje,  jaunimo klube „Ekipa“ bei Jaunimo reikalų taryboje.     

Metų jaunimo rėmėju tapo jaunų gargždiškių įkurta ir jaunimo ypač pamėgta kavos ir saldainių kavinė „Rūta“. „Auksine lempute“ už partnerystę su jaunimu įvertintas ir Klaipėdos rajono visuomenės sveikatos biuras. Jam atiteko „Metų socialinio partnerio“ nominacija.

Beje, „Auksinių lempučių“ apdovanojimai vyko Tarptautinę savanorystės dieną, tad savanorystei buvo skirta nemažai dėmesio ir šiame renginyje. „Metų jaunimo savanoriu“ paskelbtas Jonas Jurevičius, savanoriaujantis Gargždų atvirame jaunimo centre. 

„Metų jaunimo išradėjo“ nominacijoje „Auksinė lemputė“ skirta Eideniui Kasperavičiui už tvarkaraščio programėlę Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijai.

„Metų jaunaisiais verslininkais“ šiais metais tapo kavinė „Ateik, ateik“ prie šiaurinio molo Klaipėdoje įkūrę gargždiškiai Guoda Steigvilaitė ir Rimvydas Ūselis. Jaunimo reikalų koordinatorė priminė, kad Guoda pirmuosius verslumo įgūdžius įgijo įgyvendindama jaunimo iniciatyvų projektus dar mokyklos suole. 

Mero padėkos

Už jaunimo projektus, kurie labai reikalingi Klaipėdos rajono bendruomenei, renginio dalyviams nuoširdžiai padėkojusi vicemerė Violeta Riaukienė trims jauniesiems Klaipėdos rajono lyderiams įteikė Klaipėdos rajono mero Vaclovo Dačkausko padėkos raštus.

Už kūrybines idėjas bei kruopštų darbą kuriant modelius ir garsinant Gargždus tarptautiniuose konkursuose apdovanotas Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro Stendinio modeliavimo būrelio narys Ignas Sungaila, už ryžtingumą, darbštumą, kūrybiškumą organizuojant  mobilų darbą su jaunimu rajone bei  aktyvią visuomeninę veiklą įgyvendinant tarptautinius projektus pagerbta Gargždų atviro jaunimo centro jaunimo darbuotoja Deimantė Venckutė, už nuoširdų vadovavimą mokinių prezidentūrai, aktyvumą ir darbštumą rengiant bei įgyvendinant jaunimo veiklos projektus įvertinta Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos moksleivė Iveta Poškaitė.

Skatina kūrybiškumą

Nuo 2011 m. kartu su „Auksinių lempučių“ apdovanojimais Jaunimo reikalų taryba organizuoja ir Jaunimo kūrybiškumo konkursą. Šiais metais šiame konkurse laimėtojais buvo paskelbti keturi jaunuoliai: Gargždų muzikos mokyklos mokinė, saksofonininkė Jazmina Preibytė, grupės „Siler“ narys, muzikantas, dainininkas, taip pat ir foto- bei videokūrėjas Vytautas Valaitis, aktyvi renginių vedėja, grupės „Nevalgyk lentos“ ir Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centro teatro studijos „Svajonė“ narė Rugilė Žilevičiūtė bei jaunasis žurnalistas, laikraščio „Banga“ korespondentas Robertas Macius. Šiems jauniesiems talentams įteiktos ir piniginės premijos po 150 Eur.

Specialios Jaunimo reikalų tarybos padėkos už aktyvią veiklą įteiktos Kretingalės, Veiviržėnų, Ketvergių, Dovilų jaunimui bei  Gargždų atviro jaunimo centro savanoriams.

Daugiau nuotraukų čia 

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

 

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.