Lankytasi švietimo įstaigose - Klaipedos-r.lt

2019 m. vasario 15 d., penktadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728010203
Vasaris
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Lankytasi švietimo įstaigose

Birželio 5 dieną Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotojos Rūta Cirtautaitė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė, Tarybos narys, Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Raimondas Simonavičius lankėsi švietimo įstaigose Kretingalėje, Slengiuose ir Jakuose.

Savivaldybės 2017 m. veiklos ataskaitos pristatymuose seniūnijose kartu su meru Vaclovu Dačkausku lankėsi ir Tarybos narys, Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Raimondas Simonavičius. Pristatymų metu buvo užduoti klausimai susiję su rajono švietimo įstaigų būkle, veiklos efektyvumu, todėl nuspręsta tas įstaigas aplankyti.

Lankytasi Kretingalės pagrindinėje mokykloje, naujame Slengių darželyje bei Gargždų „Minijos“ progimnazijos Jakų skyriuje. Kretingalėje diskutuota apie galimybes remontuoti sporto salę, įrengti naują klasė pirmokams, tvarkyti technologijų kabinetą bei apie Girkalių skyriaus veiklą. Slengių darželyje apžiūrėtos patalpos ir atliekami aplinkos tvarkymo darbai. Jakuose kalbėta apie galimybes pirkti vaikams lovas, remontuoti sporto salę, aptverti teritoriją, su Jakų bendruomenės pirmininku diskutuota apie bendruomenės poreikius ir lūkesčius, galimybes juos įgyvendinti, bendruomenei priklausančio pastato naudojimą.

Įstaigų vadovams priminta, kad, esant papildomų lėšų poreikiui, reikėtų suskubti, nes Savivaldybės biudžeto lėšos bus perskirtytos tik vieną kartą, o prašymus Strateginio planavimo darbo grupė (pirmininkė Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė) peržiūrės jau kitą savaitę ir teiks juos svarstyti Strateginio planavimo komisijai (pirmininkas meras Vaclovas Dačkauskas). Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Raimondas Simonavičius patikino, kad visi strateginiai klausimai dėl švietimo įstaigų būklės gerinimo bei veiklos efektyvumo užtikrinimo bus svarstomi ir Komitete.

Ernesta Strakšytė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.