Mero padėkos vakare apdovanotos įmonės - Klaipedos-r.lt

2019 m. vasario 22 d., penktadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728010203
Vasaris
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Mero padėkos vakare apdovanotos įmonės

Ketvirtadienį poilsio komplekse „Lingrida“ vykusiame tradiciniame Mero padėkos vakare, skirtame savivaldos ir verslo partnerystei, pasidžiaugta praėjusių metų pasiekimais, pasidalyta kalėdiniais linkėjimais ir apdovanotos įmonės keturiose kategorijose. Renginyje dalyvavo Klaipėdos rajono meras Vaclovas Dačkauskas su žmona Aldona, Klaipėdos rajone veikiančių įmonių atstovai, Savivaldybės tarybos nariai, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, Administracijos skyrių vedėjai, seniūnai.

Nuotraukoje: UAB „Dolama“, laimėjusios  direktorius Domantas Butkus su meru Vaclovu Dačkausku

Įmones vertino ir atrinko mero Vaclovo Dačkausko vadovaujama Klaipėdos rajono savivaldybės verslo įmonių apdovanojimo komisija.

Pagal Klaipėdos apskrities Valstybinės mokesčių inspekcijos duomenis pasirinkta kartu vertinti dideles ir vidutines įmones, nes didelių įmonių rajone nėra daug, bet, kitaip nei ankstesniais metais, atskirose kategorijose vertintos mažos ir labai mažos įmonės. Taip pat nutarta skirti apdovanojimą pagal nominaciją „Metų pasiekimas“.

Komisija, vertindama įmones, vadovaudamasi nuostatais atsižvelgė į įmonių apyvartos augimą, į tai, kad veiklą vykdo būtent rajone, į tai, kokiais metais anksčiau viena ar kita įmonė buvo apdovanota.

Vakaro metu Klaipėdos rajono mero padėkos raštais ir skulptoriaus Vytauto Karčiausko sukurtomis statulėlėmis apdovanotos:

  • Didelių ir vidutinių įmonių kategorijoje UAB „Litana ir Ko“
  • Mažų įmonių kategorijoje UAB „Avstonis“
  • Labai mažų įmonių kategorijoje UAB „Dolama“
  • Nominacijoje „Metų pasiekimas“ už ilgalaikę verslo ir savivaldos partnerystę UAB „Mida“.

Klaipėdos rajone verslas ir savivalda nuolat puoselėja savitarpio ryšius, kuria ir įgyvendina bendrus projektus. 2018 metais Savivaldybės vadovų ir Administracijos specialistų susitikimai vyko visose seniūnijose, − kaip ir kasmetinis jau tradiciniu tapęs Savivaldos ir verslo forumas.

Klaipėdos rajono savivaldybė jau daug metų neužleidžia pirmaujančių pozicijų pagal įvairius bendruosius savivaldybių tyrimus ir indeksus. Šiemet Vilniaus politikos analizės instituto sudarytame savivaldybių gerovės indekse Klaipėdos rajonas užėmė penktąją poziciją, o Lietuvos laisvosios rinkos instituto Lietuvos savivaldybių indekse Klaipėdos rajono savivaldybė užima pirmą vietą tarp Mažųjų savivaldybių. Savivalda, sudarydama geras sąlygas verslo plėtrai ir verslo augimas, jo įvairovės didėjimas sukuria prielaidas bendram gyventojų gerovės augimui Klaipėdos rajone.

Vakarą papuošė Klaipėdos universiteto senovinių šokių grupės, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro smuikininkės Rimos Tamošiūnaitės ir operos solisto Eugenijaus Chrebtovo pasirodymai.

Renginį organizavo Savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyrius kartu su Gargždų kultūros centru.

Daugiau nuotraukų čia.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.