Pasveikinta tarptautinio konkurso laureatė - Klaipedos-r.lt

2018 m. balandžio 26 d., ketvirtadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Balandis
    2018     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Pasveikinta tarptautinio konkurso laureatė

Savivaldybėje pas vicemerę Rūtą Cirtautaitę apsilankė vieno žinomiausių tarptautinių saksofonininkų konkursų „Andora Sax Fest Sacophone Competition 2018“ laureatė Gargždų muzikos mokyklos mokinė Beatričė Gadeikytė su savo mokytoju Sigitu Stalmoku. Šiame konkurse dalyvavo apie 150 saksofonininkų nuo 8 iki 26 metų. 

Nuotraukoje: Gargždų muzikos mokyklos mokytojas Sigitas Stalmokas, saksofoninkų konkurso laureatė Beatričė Gadeikytė, mero pavaduotoja Rūta Cirtautaitė, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyr. specialistė, atsakinga už tarptautinių projektų programos koordinavimą, Rasa Vembutienė 

Klaipėdos rajono savivaldybės tarptautinių projektų programos valdyba, kurios pirmininkė yra vicemerė Rūta Cirtautaitė, skyrė 600 eurų finansavimą dalyvavimui prestižiniame konkurse.

Nors Beatričei dar tik 12-ka, − ją sėkmė šiemet lydėjo jau ne kartą – ir Lietuvos, ir dar viename tarptautiniame konkurse. Kiekviename iš jų talentingai saksofonininkei teko atlikti skirtingą programą, tačiau ji sugebėjo ne tik dalyvauti, bet ir nuskinti pačius aukščiausius laurus!

Mokytojas ir mokinė dalijosi įspūdžiais iš šio ir ankstesnių konkursų bei iš kasdienybės. Beatričė pabrėžė, kad ji dalyvauja konkursuose ne dėl reklamos ir ne dėl žinomumo, o dėl to, kad įgytų kuo daugiau patirties ir tobulėtų kaip atlikėja. Ateityje ji norėtų savo gyvenimą sieti su muzika, − galbūt tapti ir tikra muzikante, tačiau nenorėtų išgarsėti lengviausiu keliu – dalyvaudama šou.

Anot ilgamečio muzikos mokyklos mokytojo Sigito Stalmoko, iš kiekvienos kartos mokinių išeina po keletą, kurie pasiekia daug. Tai pasiseka paprastai sėkmingai sukūrus bendradarbiavimo santykius tarp mokyklos, tėvų ir vaiko, siekiančio rezultatų.     

Ne visada vaikai gali įsigyti brangius instrumentus, tačiau vaikui, kuris tikrai turi sugebėjimų ir nori juos tobulinti, mokykla stengiasi suteikti kuo geriausias sąlygas ir ieško rėmėjų, jei daug negali prisidėti tėvai. Labiausiai tėveliai padeda vaiko sugebėjimų ir kantrybės palaikymu, nes repetuoti ir gabiam vaikui reikia daug ir nuosekliai, o ištikus nesėkmei – iš karto nenusivilti, bet judėti toliau, jei tik yra didelis potraukis pasirinktai muzikos sričiai ir noras tobulėti.

Vicemerė Rūta Cirtautaitė įteikė atminimo dovanų ir linkėjo kuo didžiausios sėkmės Beatričei ir jos mokytojui Sigitui.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 


Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/www/html/m/m_admin/admin/g_send.php on line 29

Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/www/html/m/m_admin/admin/g_send.php on line 29

Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/www/html/m/m_admin/admin/g_send.php on line 29