Klaipėdos rajono savivaldybė – sportiškiausia Lietuvoje - Klaipedos-r.lt

2017 m. rugsėjo 26 d., antradienis
Senoji puslapio versija
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Rugsėjis
    2017     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Klaipėdos rajono savivaldybė – sportiškiausia Lietuvoje

Daugiau kaip 1100 sporto mėgėjų iš 55 savivaldybių Jonavoje varžėsi X Lietuvos vasaros sporto žaidynių finaliniame etape. Nuostabiu oru ir dalyvių gausa lepinęs žaidynių finalas buvo sėkmingas Klaipėdos rajono komandai.

Po dviejų metų pertraukos absoliučių laimėtojų titulą susigražino Klaipėdos rajono savivaldybė, kuri po labai įtemptos kovos 2 taškų persvara bendroje įskaitoje, nugalėjo finalinių žaidynių šeimininkus - Jonavos rajono savivaldybės atstovus. 

Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės – didžiausios neprofesionalių sportininkų žaidynės Lietuvoje, kuriose dalyvauja visi laisvalaikiu užsiimantys sportu – nuo krepšinio iki šaškių. Žaidynių tikslas – sistemingai skatinti mėgėjišką sportą visuose šalies regionuose ir propaguoti aktyvų gyvenimo būdą.

Žaidynės vykdomos trimis etapais: pirmasis prasideda savivaldybėse, į antrąjį etapą patenka stipriausios savivaldybių seniūnijų komandos, kurios kovoja su kitomis savivaldybėmis dėl patekimo į finalą. Finaliniame etape dalyvauja komandos, kurios II žaidynių etape iškovojo I-III vietas.

Kaip ir kasmet , žaidynių dalyviai  varžėsi 10-yje rungčių: krepšinio (vyrai, moterys ir senjorai), tinklinio (moterys ir vyrai), futbolo, šaškių, šachmatų, smiginio, stalo teniso ir virvės traukimo rungtyse.

Krepšinio 3x3 (moterys ir senjorai) varžybose Klaipėdos rajonui atstovavo Sendvario seniūnijos sportininkai. Moterų varžybose krepšininkės tapo rungties čempionėmis, o vyrai (senjorai ) iškovojo – III vietą.

Labai sėkmingai šiose žaidynėse sudalyvavo Gargždų seniūnijos virvės traukikai, kurie tarp 16 komandų iškovojo II vietą.

Tinklinio vyrų ir moterų varžybose Gargždų tinklininkai taip pat buvo tarp geriausių. Moterų tinklinio varžybose iškovota II vieta, vyrų varžybose – V vieta.

Šaškių (Dovilų seniūnija) ir šachmatų (Vėžaičių seniūnija) varžybose abi komandos iškovojo V vietas , smiginio (Priekulės seniūnija) – 19 vietą, vyrų krepšinio 3x3 (Judrėnų seniūnija) pasidalino 15-20 vietomis, stalo teniso (Priekulės seniūnija) – 9-16 vietomis.

Sveikinam ir dėkojam visiems mūsų sportininkams, kurie negailėdami laiko ir pastangų vyko į Jonavą ir padėjo iškovoti čempionų titulą. Ši pergalė – rajono sportininkų nuopelnas!

Žaidynių rezultatai. 

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
TARYBOS POSĖDŽIAI
TARYBOS POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
PRIIMTI SPRENDIMAI
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.