Meras diskutavo su jaunimu - Klaipedos-r.lt

2018 m. spalio 18 d., ketvirtadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Spalis
    2018     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Meras diskutavo su jaunimu

Spalio 10 d. visoje Lietuvoje buvo švenčiama Vietos savivaldos diena. Šia proga Gargždų atviras jaunimo centras kartu su Klaipėdos rajono visuomeninių jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ organizavo renginį, skirtą paminėti vietos savivaldos dieną, „Aš visuomenės dalis“. 17 val. vyko susitikimas – diskusija su Klaipėdos rajono savivaldybės meru Vaclovu Dačkausku. Meras tarė sveikinimo žodį susirinkusiems, dėkojo už jaunimo iniciatyvumą ir kūrybiškumą, ragino jaunuolius aktyviai dalyvauti politikoje, pretenduoti į savivaldybės tarybą ir būti pilietiškais, dalyvauti savivaldos rinkimuose. Diskusijoje dalyvavo jaunimas iš viso Klaipėdos rajono, buvo kalbama apie savivaldybės struktūrą, mero darbą – teises, pareigas, funkcijas, apie sunkumus ir situacijas su kuriomis susiduriama darbe, apie nuveiktus darbus ir planus susijusius su jaunimo politikos įgyvendinimu Klaipėdos rajone. Jaunimas turėjo galimybę užduoti klausimus, aktyviai dalyvavo – mero buvo klausiama apie Klaipėdos rajono savivaldybės pavadinimo keitimą, apie perspektyviausias profesijas, kodėl jaunas žmogus turėtų rinktis gyvenimą Gargžduose, apie laisvalaikio pomėgius, apie motorolerių aikštelę ir kt. (visą diskusiją galima peržiūrėti Gargždų atviro jaunimo centro Facebook paskyroje, kurioje patalpinta diskusijos tiesioginė transliacija).

Po susitikimo su meru jaunimas dalyvavo „Protų mūšyje“, kurio  klausimai buvo sudaryti savivaldos  ir Klaipėdos rajono tema. Klaipėdos rajono savivaldybės įsteigtus prizus laimėjo III vietos nugalėtojai – Jaunimo klubas „Ekipa“ iš Veiviržėnų, II vietos nugalėtojai – „Žaliųjų miestiečių sąjunga“ – Vaivorykštės gimnazijos mokiniai ir I vietos nugalėtojai – komanda „MP“ – Vaivorykštės gimnazijos prezidentūra.

Dėkojame Klaipėdos rajono savivaldybės merui už apsilankymą ir jaunimui už aktyvų dalyvavimą.

Gargždų atviro jaunimo centro informacija

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.