Klaipėdos rajono švietimo įstaigose lankėsi kolegos iš Trakų - Klaipedos-r.lt

2017 m. rugsėjo 26 d., antradienis
Senoji puslapio versija
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Rugsėjis
    2017     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Klaipėdos rajono švietimo įstaigose lankėsi kolegos iš Trakų

Trakų rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus darbuotojai ir švietimo įstaigų vadovai lankėsi Kretingalės lopšelyje-darželyje, Gargždų „Kranto“ pagrindinėje mokykloje, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijoje ir Priekulės lopšelyje-darželyje. Jie domėjosi vidaus ir lauko edukacinių erdvių kūrimo pavyzdžiais, išklausė Kretingalės lopšelio-darželio vadovių Reginos Baranauskienės ir Zitos Povilienės, „Kranto“ pavaduotojos ugdymui Ingos Rankelienės pranešimus apie jų pritaikomumą vaikų ir mokinių veiklai, domėjosi Priekulės lopšelio-darželio aplinka, grupių įranga, ugdymo priemonėmis. „Krante“ svečius sužavėjo geologijos muziejus „Gargždas“, kurio veiklą ir eksponatus bei jų atsiradimo muziejuje istorijas pristatė mokytoja Sigita Ivanauskienė.  Ievos Simonaitytės gimnazijos vadovai Antanas Alčauskis, Loreta Kaltauskienė bei Robertas Gricenko kalbėjo apie ugdymo įstaigos bendruomenės praktinę patirtį bei programų įgyvendinimo galimybes socialinio ir emocinio ugdymo srityje. Taip pat supažindino su atnaujintomis vidaus ir lauko erdvėmis (sporto aikštynu, lauko klasėmis, kiemeliu, želdiniais). Viešėjusieji išsakė savo nuomonę ir konkrečius norus dėl tolimesnio bendradarbiavimo su lankytomis mokyklomis ir darželiais.

Svečiai domėjosi ir kitais ugdymo bei finansavimo klausimais, ypač pagalbos mokiniui teikimo sistema Klaipėdos rajone, palankiais šiai sričiai Savivaldybės tarybos sprendimais, kurie gerina  specialiojo ugdymo organizavimą (logopedų, specialiųjų ir socialinių pedagogų, psichologų, mokytojų padėjėjų etatus, veiklą). Jiems buvo įdomu ikimokyklinio amžiaus vaikų prieinamumo galimybės bei šios paslaugos plėtra rajone, džiaugėsi darbščiomis ir kūrybingomis mūsų rajono švietimo įstaigų bendruomenėmis.

Trakų atstovai aplankė ir mažąjį Drevernos uostą, džiaugėsi galimybe pažvelgti į marių vandenis iš apžvalgos bokšto, o kadangi vyko per keletą rajono seniūnijų turėjo galimybę išgirsti ir apie jose esančias ugdymo įstaigas (Šiūparių mokyklą-daugiafunkcį centrą,  Agluonėnų pagrindinę mokyklą ir lopšelį-darželį „Nykštukas“, Drevernos mokyklą-darželį) bei  įžymias istorines ir kultūrines vietas.

 Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Irena Barbšienė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
TARYBOS POSĖDŽIAI
TARYBOS POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
PRIIMTI SPRENDIMAI
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.