Rajono darželiuose džiaugiamasi šiltnamių derliumi - Klaipedos-r.lt

2018 m. spalio 18 d., ketvirtadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Spalis
    2018     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Rajono darželiuose džiaugiamasi šiltnamių derliumi

Šiemet Klaipėdos rajono savivaldybėje 4 darželiai mokė vaikus pažinti ir auginti daržoves naujuose šiltnamiuose, kuriuos gavo dalyvavę ir laimėję akcijose „Auginu Lietuvai!“ bei „Sodinčius“.

Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė lankėsi darželiuose, kur dėkojo už iniciatyvą dalyvauti konkursuose bei domėjosi, kaip sekėsi auginti daržoves ir į tai įtraukti visą darželio bendruomenę.

Kretingalės vaikų lopšelis-darželis dalyvavo Žemės ūkio rūmų ir Lietuvos savivaldybių asociacijos sumanytame Lietuvos šimtmečiui paminėti skirtame projekte „Auginu Lietuvai!“. Klaipėdos rajono savivaldybė – viena iš 9 savivaldybių visoje Lietuvoje, kuri prisidėjo prie šios iniciatyvos. Gautas šiltnamis suteikė galimybę vaikams patiems pamatyti, kaip auginamos daržovės, nuėmus derlių –jų paragauti. Kartu su Savivaldybės atstovais darželyje apsilankė ir Žemės ūkio rūmų atstovai, kurie darželio bendruomenei padovanojo narcizų svogūnėlių, pasidžiaugė šiltnamyje vis dar sirpstančiais pomidorais bei linkėjo ir toliau sėkmingai naudotis šiltnamiu ugdant vaikus.

Prekybos tinklo „Iki“ socialinės atsakomybės projekte „Sodinčius“ dalyvavo daugybė darželių iš visos Lietuvos, o šiltnamius laimėjo tik 20 darželių. Net 3 iš jų – Klaipėdos rajono savivaldybės darželiai:  Gargždų lopšeliai-darželiai „Naminukas“ ir „Gintarėlis“ bei Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos vaikų darželis. Tam, kad darželiai laimėtų šiltnamius buvo pasitelkta visa bendruomenė, kuri balsavo už vaikų piešinius bei ragino tai daryti savo draugus, artimuosius, pažįstamus. Vaikai patys sodino daržoves, sodinukus į darželį nešė jų tėveliai, vaikai stebėjo, kaip auga daržovės, patys nuėmė derlių, kartu su valgyklų darbuotojomis jas ruošė ir ragavo.

Klaipėdos rajono savivaldybė dėkoja darželiams už iniciatyvumą, kūrybišką vaikų ugdymą bei linki ir toliau ugdyti vaikų meilę gamtai, į savo veiklas įtraukti visą bendruomenę, sėkmingai dalyvauti konkursuose.

Ernesta Strakšytė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.