Kalėdinėje policijos popietėje – padėkos neatlygintinai kuriantiems saugią aplinką - Klaipedos-r.lt

2018 m. gruodžio 13 d., ketvirtadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Gruodis
    2018     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Kalėdinėje policijos popietėje – padėkos neatlygintinai kuriantiems saugią aplinką

Gruodžio 12 dieną Klaipėdos apskrities vyriausiame policijos komisariate vyko kalėdinė popietė, kurios metu buvo apdovanoti policijos rėmėjai bei veikliausios saugios kaimynystės grupės. Sveikinimų sulaukė ir Klaipėdos rajono gyventojai, kurie savanoriškai prisideda prie saugesnės aplinkos rajone kūrimo.  

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas džiaugėsi, kad Klaipėdos apskrities savivaldybės bendradarbiauja su policija, o žmonės noriai jungiasi į policijos rėmėjų, jaunųjų policijos rėmėjų gretas, buriasi į saugios kaimynystės grupes. 

Aktyviausiems Klaipėdos rajono policijos rėmėjams bei veikliausiai saugios kaimynystės grupei sveikinimo žodžius tarė bei dovanas įteikė Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, jo pavaduotoja Ligita Liutikienė, Tarybos narė Anždelika Šakinienė, Klaipėdos rajono bendruomenės pareigūnė Silvija Šilinskė. Jie dėkojo už neatlygintiną darbą visuomenės labai, kuris galbūt ne visuomet matomas, tačiau visuomet jaučiamas, o jei visuomenė jaučiasi saugi, vadinasi – tikslas pasiektas. Įteikdami dovanas Savivaldybės vadovai vylėsi, kad apdovanotųjų savanoriška veikla įkvėps ir kitus, kad rajone aplinka bendromis Savivaldybės, policijos bei policijos rėmėjų pastangomis taps vis saugesnė, bei linkėjo visiems ramių ir jaukių švenčių.

Klaipėdos rajono savivaldybės bei Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato dovanomis bei padėkomis už neatlygintiną darbą ir aktyvią veiklą, prisidedant prie viešosios tvarkos ir eismo saugumo užtikrinimo Klaipėdos rajone,  buvo apdovanoti 5 policijos rėmėjai: Simonas Antužis, Saulius Lukomskis, Rita Žadeikytė, Giedrius Lukauskas, Eduardas Kundrotas. Apdovanoti ir Klaipėdos rajono jaunieji policijos rėmėjai: Eimantė Klenauskaitė, Arnas Gailevičius, Aistė Spudytė.

Klaipėdos rajono savivaldybės padėkos raštu bei „Veikliausios saugios kaimynystės grupės Klaipėdos rajone“ lenta buvo apdovanota Klaipėdos rajono Slengių kaimo Sniego gatvės saugios kaimynystės grupė.

Renginio metu susirinkusiesiems koncertavo Stasio Šimkaus konservatorijos ugdytiniai.

Daugiau nuotraukų čia

Ernesta Badalova

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.