Savivaldybės administracijos direktorius aplankė ketvirtokus - Klaipedos-r.lt

2017 m. gruodžio 17 d., sekmadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Gruodis
    2017     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Savivaldybės administracijos direktorius aplankė ketvirtokus

Gruodžio 15 dieną Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Karbauskas lankėsi Gargždų „Kranto“ pagrindinėje mokykloje, kur 4C klasės mokiniui Kerniui Balčiūnui perdavė savo pasirašytą raštą, nuotraukų albumą „Klaipėdos rajonas: atveria horizontus“ bei saldžias dovanas visai klasei.

Nuotraukoje iš kairės: Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos direktorius Egidijus Žiedas, 4C klasės auklėtoja Jolanta Gilvonauskienė, 4C klasės mokinys Kernius Balčiūnas, Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Karbauskas. 

Vietos savivaldos dienos proga Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos 4C klasės mokiniai, lydimi auklėtojos Jolantos Gilvonauskienės, lankėsi Savivaldybėje, kur susipažino su Administracijos specialistų darbu. Kernius Balčiūnas buvo itin aktyvus ir smalsus, uždavė daug klausimų specialistams. Statybos ir kelių priežiūros skyriaus specialistui Jonui Jackui Kernius uždavė konkretų klausimą dėl Parko ir Kvietinių g. sankryžoje besikaupiančio lietaus vandens. Specialistas moksleiviui pažadėjo atsakymą pateikti raštu.

Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas atsakymą moksleiviui nuvežė pats, taip nustebindamas moksleivį ir jo klasės draugus. Kernius – smalsus ir Gargždų gyvenimu besidomintis moksleivis, kuris nepraleido progos direktoriaus paklausti apie daugiafunkcį sporto centrą Gargžduose. Administracijos direktorius ketvirtokams trumpai papasakojo apie Savivaldybės administracijos darbą, kaip biudžete atsiranda pinigai ir palinkėjo vaikams būti draugiškiems vieni kitiems, užstoti silpnesnius, nesityčioti ir nepamiršti, kad svarbiausia – bendravimas, ryšys tarp žmonių, kurio neatstos telefonai ar kompiuteriai.

Administracijos direktoriaus Sigito Karbausko rašte Kerniui Balčiūnui iš Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos 4C klasės dėl lietaus vandens Parko ir Kvietinių gatvių sankryžoje rašoma:

„Apsilankymo Klaipėdos rajono savivaldybėje metu pateikėte klausimą dėl pastoviau susidarančių po lietaus balų Parko gatvėje (kelio Nr. 7041) ties įvažiavimu į Kvietinių gatvę (kelio Nr. 7023).

Informuojame, kad 2018–2019 m. Klaipėdos rajono savivaldybė vykdys Kvietinių gatvės rekonstrukciją, kurios metu bus kompleksiškai sprendžiamos apšvietimo, lietaus nuotekų ir kitos su šia gatve susijusios problemos.

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos darbuotojai labai džiaugiasi aiškiai ir tiksliai suformuluota informacija, kuri padeda geriau vertinti situaciją, pamatyti esamą ar atsirandančia problemą, laiku imtis priemonių trikdžiams pašalinti. Dėkojame Jums už pilietiškumą, už tai, kad esate neabejingas mus supančiai aplinkai, Gargždų miestui.

Naudodamasis proga, asmeniškai sveikinu Jus su artėjančiomis šventėmis ir linkiu sėkmės moksle, užsispyrimo, kantrybės ir išradingumo, įgyvendinant savo siekius ir svajones, na, ir, žinoma, to mažo, bet labai laukiamo kalėdinio stebuklo.“

Ernesta Strakšytė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
TARYBOS POSĖDŽIAI
TARYBOS POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
PRIIMTI SPRENDIMAI
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.