Klaipėdos rajono savivaldybėje pirmą kartą paminėta tarptautinė GIS diena - Klaipedos-r.lt

2017 m. lapkričio 17 d., penktadienis
Senoji puslapio versija
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Lapkritis
    2017     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Klaipėdos rajono savivaldybėje pirmą kartą paminėta tarptautinė GIS diena

Klaipėdos rajono savivaldybėje lapkričio 15 dieną buvo pirmą kartą paminėta tarptautinė GIS (geografinių informacinių sistemų) diena. Renginį organizavo Geodezijos ir GIS skyrius, vadovaujamas vedėjos Jolantos Tarvydės.

GIS dienos minėjime dalyvavo Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas, vicemerė Rūta Cirtautaitė, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Banevičius, Administracijos specialistai. Renginio metu buvo supažindinama su GIS panaudojimo galimybėmis, pristatyta Savivaldybės žemėlapių galerija, kurioje rajono gyventojai bei svečiai gali rasti  naudingą informaciją apie žemės sklypus, kelius, lankomas vietas, gyvenviečių ribas, kapines, bendruosius planus, įmones, Savivaldybės turtą ir kt. Žemėlapių galeriją galite rasti čia.

Klaipėdos rajono savivaldybės mero Vaclovo Dačkausko ir Administracijos direktoriaus Sigito Karbausko padėkos raštais už geografinių informacinių sistemų (GIS) vystymą darbinėje veikloje buvo apdovanota Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausioji specialistė Elena Rumbutienė, Leidimų ir licencijų skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Šneiderienė, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Gytis Kasperavičius, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausiasis specialistas Mantas Virbauskas ir Geodezijos ir GIS skyriaus vedėja Jolanta Tarvydė.

Geografinės informacinės sistemos (GIS) − tai kompiuterinių žemėlapių kūrimo priemonių visuma, iš įvairių duomenų bazių ir šaltinių gaunamus buvimo vietos duomenis, tokius kaip gatvės, pastatai, vandens telkiniai, teritorijų aukščiai ir pan., paverčianti vizualiais sluoksniais. Pirmoji oficiali GIS diena paminėta 1999 metais. GIS diena švenčiama lapkričio mėnesio trečiąjį trečiadienį. Jos tikslas – skatinti domėjimąsi geografinių informacinių sistemų (GIS) technologijomis ir jų svarba ne tik mokslui, technologijai, informacijai, bet ir įvairioms socialinėms ir humanitarinėms sritims.

Ernesta Strakšytė

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
TARYBOS POSĖDŽIAI
TARYBOS POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
PRIIMTI SPRENDIMAI
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.