Vietos ūkio ir kaimo reikalų komiteto posėdžio metu apžiūrėti želdiniai, renovuojami objektai - Klaipedos-r.lt

2018 m. birželio 22 d., penktadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Birželis
    2018     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Vietos ūkio ir kaimo reikalų komiteto posėdžio metu apžiūrėti želdiniai, renovuojami objektai

Birželio 20 dieną vyko išvažiuojamasis Vietos ūkio ir kaimo reikalų komiteto posėdis (pirmininkė Tarybos narė Regina Kernagienė). Posėdžio metu buvo apžiūrimi renovuojami objektai, želdynai bei diskutuota apie galimybę Sendvario seniūnijos patalpas perkelti į Jakus.

Posėdžio dalyviai apžiūrėjo Gargžduose Žemaitės gatvėje esančius naujai pasodintus želdinius: šermukšnius ir  raugerškius. 32 šermukšnius Žemaitės gatvėje sodino apželdinimo konkursą laimėję UAB „Bangos želdiniai“, su kuriais pasirašyta 3 metų sutartis. Sutarties vertė – 9,7 tūkst. eurų. Įmonė ne tik prižiūri šermukšnius, bet ir yra įsipareigojusi neprigijusius, nudžiūvusius medelius rudenį pakeisti naujais už tą pačią sutarties sumą, t. y. be papildomų lėšų. Raugerškius sodino Gargždų seniūnija. Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Gytis Kasperavičius bei Gargždų miesto seniūnas Saulius Bakšinskis nesutarė, ar nudžiūvę želdiniai yra nepriežiūros ar netinkamai pasirinktos vietos tokiems želdiniams pasekmė. Komiteto posėdžio dalyviai sutarė, kad reikalingas didesnis Savivaldybės administracijos ir Gargždų seniūnijos bendradarbiavimas dėl apželdinimo projektų, kad ateityje nekiltų panašių problemų, o klausimus dėl Žemaitės gatvės apželdinimo reikės spręsti artimiausiu metu.

Vietos ūkio ir kaimo reikalų komiteto nariai bei posėdžio dalyviai taip pat apžiūrėjo šiuo metu modernizuojamą Gargždų „Minijos“ progimnazijos Gobergiškės skyriaus pastatą. Darbai čia turėtų būti baigti jau vasaros pabaigoje.  Apsilankyta ir Slengiuose, Savivaldybės nuomojamose patalpose kultūrinei veiklai. Svarstoma galimybė šiose patalpose įrengti pradinio ugdymo klasę. Apžiūrėta, kaip vyksta darbai Dovilų etninės kultūros centre – čia jau įvykdyta daugiau nei 65 procentai visų darbų.

Komiteto nariai taip pat diskutavo apie galimybę Sendvario seniūnijos patalpas perkelti į Jakus, todėl buvo apžiūrėtos patalpos, kurias bendruomenės prašymu buvo nupirkusi Savivaldybė. Pastate šiuo metu veikia Jakų medicinos punktas, tačiau didžioji dalis patalpų – nenaudojamos, apleistos, joms reikalingas remontas. Komiteto posėdžio dalyviai nutarė, kad laikyti nenaudojamas patalpas – nepraktiška, todėl reikėtų jas remontuoti ir svarstyti apie galimybę čia perkelti Sendvario seniūniją, nes dabar ji įsikūrusi Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro bei naujojo darželio kieme, o  patalpas Slengiuose būtų galima panaudoti kitoms reikmėms. Taip pat apžiūrėtos ir Jakų bendruomenės tvarkomos lauko erdvės. Bendruomenės pirmininkas Kęstas Dvarionas tikino, kad bendruomenė erdves tvarko visada, kai gali, žmonių sąmoningumas auga ir bendruomenė stengiasi juos šviesti, tačiau vis dar pasitaiko žmonių, nevertinančių kitų darbo, šiukšlinančių, laužančių įrenginius.

Išvažiuojamajame Vietos ūkio ir kaimo reikalų komiteto posėdyje, kuriam pirmininkavo Tarybos narė Regina Kernagienė, dalyvavo meras Vaclovas Dačkauskas, vicemerė Rūta Cirtautaitė, Tarybos nariai Raimondas Simonavičius ir Andrius Vainius, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Gytis Kasperavičius, Statybos ir kelių priežiūros skyriaus specialistė Rūta Sarulienė, Gargždų seniūnas Saulius Bakšinskis.

Ernesta Strakšytė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.