Priekulės parkas virto ugniagesių-gelbėtojų pratybų aikštele - Klaipedos-r.lt

2019 m. birželio 18 d., antradienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Birželis
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Priekulės parkas virto ugniagesių-gelbėtojų pratybų aikštele

Birželio 15 d., šeštadienį, Priekulės Vingio parke vyko Klaipėdos rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos ugniagesių-gelbėtojų mokomosios parodomosios pratybos „Būk saugus – saugok savo ir kaimyno namus“.

Į ketvirtus metus iš eilės vykstančias draugiškas parodomąsias varžybas atvyko Agluonėnų, Endriejavo, Plikių, Girkalių ugniagesių-gelbėtojų komandos, taip pat svečiai iš Šilalės ir Kretingos rajonų, Šiaulių profesinės sąjungos senjorų ugniagesių-gelbėtojų komanda ir, žinoma, miestelio šeimininkai – Priekulės ugniagesiai-gelbėtojai.

Visus juos, susirinkusius pasitikrinti teorines žinias, praktinius įgūdžius ir fizinį pasirengimą, sveikino Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė, Savivaldybės priešgaisrinės tarnybos viršininkas Stanislovas Virbauskas, Lietuvos gaisrinės saugos asociacijos prezidentas Vytas Kaziliūnas, Lietuvos ugniagesių-gelbėtojų profesinių sąjungų susivienijimo pirmininkas Algis Lisauskas, Priekulės seniūnė Daiva Bliūdžiuvienė.

„Dėkojame jums už ypatingą misiją, kurią atliekate kas dieną. Džiaugiamės, kad galime praturtinti jūsų tarnybą įvairia technika, prisidėti prie darbo sąlygų gerinimo. Savivaldybė visada rėmė ir rems ugniagesių-gelbėtojų komandas“, – sakė mero pavaduotoja.

Visą dieną trukusiame renginyje ugniagesiai-gelbėtojai rungėsi kovinės trasos su kliūtimis rungtyje, rodė, kaip yra karpomas ir pjaustomas automobilis, kuriame prispaustas žmogus po avarijos, atsakinėjo į šventės dalyvius dominančius klausimus, pristatė turimą techniką.

Kovinio išdėstymo parodomosiose-mokomosiose varžybose tarp komandų nepralenkiami buvo Endriejavo ugniagesiai-gelbėtojai. Antroji ir trečioji vietos atiteko Veiviržėnų ir Priekulės komandoms.

Kovinio išdėstymo mokomosiose-parodomosiose varžybose tarp rajonų 1–3 vietomis džiaugėsi Šiaulių, Šilalės ir Kretingos rajonų savivaldybių priešgaisrinės tarnybos ugniagesių-gelbėtojų komandos. Kaip komandos vykdo užduotis, akylai stebėjo teisėjai Valdas Repčys, Alvydas Končius ir Diana Kuzminskienė.

Teorinių žinių ir bendrųjų gebėjimų testų rungtyje nepralenkiamas buvo Arvydas Leketas, teisingai atsakęs į 39 iš 40 testo klausimų.

Renginio metu darbo turėjo ir Klaipėdos r. PK bendruomenės pareigūnė Rasa Matevičienė. Kartu su savanoriais policijos rėmėjais ji vykdė prevencinį dviračių žymėjimą, už teisingus atsakymus apie eismo saugumą dovanojo vaikams balionus ir kitas dovanėles.

Daugiau nuotraukų čia

Gintarė Plungienė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.