Ministras Pirmininkas susitiko su Klaipėdos rajono gyventojais - Klaipedos-r.lt

2019 m. vasario 15 d., penktadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728010203
Vasaris
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Ministras Pirmininkas susitiko su Klaipėdos rajono gyventojais

Vasario 8 dieną Klaipėdos rajono savivaldybėje lankėsi Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

Ministrą Pirmininką Gargždų kultūros centre priėmė Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas, su premjeru prieš susitikimą su gyventojais taip pat bendravo LR Seimo narys Bronius Markauskas bei Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.  

Gargždų kultūros centre su Ministru Pirmininku susitiko gausus būrys Klaipėdos rajono gyventojų, kuriems buvo pristatyti Vyriausybės darbai, surenkami mokesčiai. Po pristatymo vyko diskusija, kurios metu premjeras atsakinėjo į jam pateiktus klausimus. Meras Vaclovas Dačkauskas teiravosi, ar Vyriausybė turi planų dėl socialinių būstų statybos, nes žmonės eilėse laukia kone 20 metų. Ministras Pirmininkas tikino, kad šie klausimai yra sprendžiami subsidijuojant būsto įsigijimą jaunoms šeimoms, turinčioms nedideles pajamas, ir jaunoms šeimoms, neatsižvelgiant į pajamas, jei būstas įsigyjamas regionuose. Taip pat laukiantiems socialinio būsto yra iš dalies kompensuojamos būsto nuomos išlaidos, neprarandant vietos eilėje. Vis dėlto kol kas, pasak premjero, statyti socialinių būstų neplanuojama, nes nėra aišku, ar tai panaikins eiles, beje, kai pagerėja gyventojų finansinė situacija, socialinius būstus tenka palikti, o tai kuria naujas problemas, nes pagerėjimas ne visuomet yra žymus ir žmogus vis tiek neturi pakankamai pajamų įsigyti savo būsto.

LR Seimo narys Bronius Markauskas teiravosi, kokia Vyriausybės pozicija dėl dalies Slengių gyventojų noro prisijungti prie Klaipėdos miesto. Ministras Pirmininkas akcentavo, kad būtina atsižvelgti į gyventojų, bendruomenės pageidavimus, tačiau Vyriausybė vis tik nepriims skuboto sprendimo ir įvertins susiklosčiusią situaciją.

Gyventojai Ministrui Pirmininkui Sauliui Skverneliui uždavė klausimų dėl nemalonių kvapų, kurie kankina tiek rajono, tiek miesto gyventojus, domėjosi, kokia situacija dėl aplinkos apsaugos ministro. Gyventojai taip pat išsakė susirūpinimą dėl galimai perdėtų reikalavimų saugomose teritorijose, norint vykdyti statybas ar komercinę veiklą, konkrečiai – Pajūrio regioniniame parke, Karklėje. Žinoma, nepamirštas ir daugiafunkcis sporto centras Gargžduose. Premjeras pripažino, kad anksčiau manė, jog tikrai nebūtinas baseinas kiekviename regione, kad gargždiškiai, pavyzdžiui, gali nuvykti į Klaipėdą, tačiau šiandien jis galvoja, kad, kai yra pastatytas centras, tuomet žmonės jame ir lankosi, todėl poreikis tikrai yra, klausimų kyla tik dėl projekto dydžio ir finansavimo.

Po susitikimo su gyventojais Ministras Pirmininkas su delegacija išvyko į įmonę „Mars–Lietuva“.

Ernesta Badalova

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.