Jubiliejaus proga – dėmesys Agluonėnų lopšelio-darželio direktorei A. Jasienei - Klaipedos-r.lt

2019 m. balandžio 24 d., trečiadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Balandis
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Jubiliejaus proga – dėmesys Agluonėnų lopšelio-darželio direktorei A. Jasienei

Gražaus asmeninio jubiliejaus proga trečiadienį pasveikinta Agluonėnų lopšelio-darželio „Nykštukas“ direktorė Andželika Jasienė. Ypatinga sukaktis pedagogės laukia ir profesinėje veikloje – šiemet jį švęs vadovavimo įstaigai dešimtmetį.

Padėkos raštą už kryptingą įstaigos veiklos organizavimą, projektų įgyvendinimą, nuoširdų pedagoginį ir vadybinį darbą asmeninio jubiliejaus proga A. Jasienei įteikė Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė.

„Būkite sveika, mylima, laiminga šalia gerų žmonių ir bendradarbių. Ir įgyvendinkite visus užsibrėžtus tikslus“, – linkėjo mero pavaduotoja.

Tardamas sveikinimo žodį Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius išdavė, kad švietimo įstaigų veiklą dažnai vertina pagal gaunamų skundų skaičių.

„Dėl Agluonėnų lopšelio-darželio veiklos jų nesulaukta. Vadinasi, direktorės suburta komanda tikrai atitinka vaikų, tėvų ir visos Agluonėnų bendruomenės poreikius. Džiaugiuosi jūsų noru tobulėti, ką rodo neseniai baigtos magistro studijos, ir linkiu jums sėkmės bei iššūkių, kokie jie gyvenime bebūtų“, – sakė A. Petravičius.

Gražių žodžių jubiliatei negailėjo ir Klaipėdos rajono švietimo įstaigų direktorių tarybos vardu kalbėjusi Gargždų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ direktorė Alė Šimaitienė. Pasak jos, A. Jasienė yra visų švietimo įstaigų vadovų mėgstama kolegė, visuomet laukiama susitikimuose, su kuria malonu ir smagu bendrauti.

Priimdama sveikinimus ir dovanas mažuosius agluonėniškius ir ne tik ugdančios įstaigos direktorė A. Jasienė pasidžiaugė, kad šiuo metu Agluonėnų lopšelyje-darželyje ,,Nykštukas“ veikia keturios grupės, kurias lanko 77 vaikai. Yra ir laukiančių eilėje. Visa tai, pasak A. Jasienės, didelis viso kolektyvo darbas: darbuotojai visiems pasakojo apie ugdymo įstaigą, kvietė rinktis būtent Agluonėnus.

„Šiuo metu darželyje dirba trys auklėtojos, kurios pačios lankė šią ugdymo įstaigą, ir dabar yra kolegės su savo buvusiomis auklėtojomis. Džiaugiamės tokiu profesijos pasirinkimu“, – neslėpė direktorė.

Buvę auklėtiniai lopšeliui-darželiui „Nykštukas“ patiki ir savo vaikus, o tai, pasak A. Jasienės, yra didžiausias įvertinimas ir jai, ir visam kolektyvui.

Gintarė Plungienė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.