Po Savivaldybės organizuoto renginio verslo atstovai planuoja pristatyti savo veiklą bei produkciją tarptautinėse parodose - Klaipedos-r.lt

2018 m. spalio 18 d., ketvirtadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Spalis
    2018     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Po Savivaldybės organizuoto renginio verslo atstovai planuoja pristatyti savo veiklą bei produkciją tarptautinėse parodose

Praėjusią savaitę Vėžaičių kultūros centre vyko nemokamas Klaipėdos rajono savivaldybės organizuotas renginys „Verslo galimybės užsienio rinkose“, kurio metu verslininkams iš visos Lietuvos buvo pasakojama apie galimybes pristatyti savo veiklą pasaulinėse parodose užsienyje.

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausiojo specialisto, atsakingo už bendravimą ir bendradarbiavimą su verslu, Manto Virbausko kvietimu specialiai į renginį atvyko pranešėjos iš Prancūzijos, Italijos ir Vilniaus. Renginyje dalyvavo apie 40 verslininkų ne tik iš Klaipėdos rajono, bet ir Vilniaus, Kauno, Tauragės, Kretingos.

Galimybes dalyvauti parodose Prancūzijoje (Pietų Pranzūcijos regione ir Marselyje) pristatė Sarl „BaltiM“ įmonės vadovė Ilma Zanin iš Marselio bei Sarl „BaltiM“ atstovė Lietuvoje – Rita Orlakienė iš Vilniaus. Sarl „BaltiM“ pagrindinė veikla – padėti įmonėms vystytis tarptautiniu mastu rengiant tarptautines erdves geriausiai įmonių poreikius atitinkančiose Viduržemio jūros šalių (Pranzūcijos, Italijos) parodose. Galimybes dalyvauti pasaulinio lygio parodose Italijoje (Lombardijos regione ir Milane) pristatė įmonės „Ge.fi“ S.p.A, kuri organizuoja parodą „AF-L‘Artigiano in Fiera“, tarptautinio skyriaus atstovė Roberta Roffi.

Renginio tikslas buvo ne tik pristatyti verslo plėtros galimybes Prancūzijos ir Italijos rinkose, bet ir užmegzti ilgalaikius bendradarbiavimo ryšius. Pranešėjai supažindino su Pietų Prancūzijos regiono ir metropolio Marselis-Aix-en-Provence bei Lombardijos regiono ir Milano verslo sektorių esama padėtimi bei perspektyvomis, pristatė šiose vietovėse organizuojamas tarptautines parodas ir galimybes Lietuvos įmonėms dalyvauti jose. Taip pat pranešėjai paskelbė ir apie išskirtines galimybes Lietuvos įmonėms dalyvauti ten vykstančiose parodose – dar šiemet Baltijos šalims bus taikomos 50 proc. nuolaidos parodos stendo nuomai.

Renginys sulaukė nemažo susidomėjimo ir vyko keletą valandų ilgiau nei planuota, nes verslininkams kilo daugybė klausimų. Verslo atstovai ne tik klausinėjo, bet ir išreiškė konkrečius norus dalyvauti tarptautinėse parodose bei pakvietė pranešėjas susipažinti su jų įmonių veikla, produkcija. Todėl po renginio bei dar kitą dieną pranešėjos kartu su Strateginio planavimo ir investciijų skyriaus vyriausiuoju specialistu Mantu Virbausku vyko į Klaipėdos rajono bei regiono įmones susipažinti su jų gaminama produkcija ir plačiau pasikalbėti apie galimybes ją pristatyti tarptautinėse parodose.

Pranešėjai po renginio džiaugėsi, kad pavyko sudominti auditoriją, dėkojo už suorganizuotą renginį ir pabrėžė, kad kitąmet norėtų vėl atvykti į Klaipėdos rajono savivaldybę ir suorganizuoti išsamesnį ir ilgesnį (visos darbo dienos) verslo galimybių užsienio rinkose pristatymą.

Klaipėdos rajono savivaldybė dėkoja Vėžaičių kultūros centro kolektyvui už šiltą priėmimą ir visokeriopą pagalbą, verslo atstovams, kurie ne tik atvyko į renginį, bet ir atsivežė pristatyti savo gaminių, verslo atstovams, kurie pakvietė juos aplankyti bei ruošiasi pristatyti savo produkciją ir veiklą tarptautinėse parodose: Kristinai Juškevičiūtei iš MB „Indelis Medyje“, Andriui ir Evelinai Rimašauskams, Ievai ir Mindaugui Zumams iš lino ir odos gaminių dirbtuvių „Epic Linen“, Daivai Viltrakienei iš  UAB „Lorita“.

Ernesta Strakšytė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.