Potencialiems investuotojams pristatyti sporto ir sveikatingumo komplekso Gargžduose bei daugiafunkcio centro Sendvario seniūnijoje statybos projektai - Klaipedos-r.lt

2019 m. sausio 24 d., ketvirtadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Sausis
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Potencialiems investuotojams pristatyti sporto ir sveikatingumo komplekso Gargžduose bei daugiafunkcio centro Sendvario seniūnijoje statybos projektai

Klaipėdos rajono savivaldybė buvo pakviesta dalyvauti š. m. spalio 30 d. vykusiame viešos ir privačios partnerystės (VPSP) projektų Lietuvoje pristatymo renginyje bei į jį susirinkusiems potencialiems Lietuvos ir užsienio investuotojams pristatyti sporto ir sveikatingumo komplekso Gargžduose bei daugiafunkcio centro Sendvario seniūnijoje statybos projektus, kurios planuojama įgyvendinti viešos ir privačios partnerystės būdu. Renginį organizavo Centrinė projektų valdymo agentūra, kuri yra atsakinga už metodinės ir konsultacinės pagalbos teikimą rengiant ir įgyvendinant VPSP projektus. Šiuo metu ši institucija vertina jai pateiktą sporto ir sveikatingumo komplekso Gargžduose statybos VPSP būdu investicijų projektą.

Nuotraukoje: pranešimą skaito Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Raimonda Kučinskaitė

Renginio metu Centrinės projektų valdymo agentūros ekspertai pristatė šiandieninę situaciją VPSP srityje, įgyvendinamus ir dar tik planuojamus projektus.

Pristatyti savo rengiamus VPSP projektus taip pat buvo pakviestos Krašto apsaugos ministerija (Karinio dalinio vystymas Šilalės rajone, Karinio dalinio vystymas Rokantiškių kaime (Vilniaus rajonas) ir Karinio dalinio vystymas Šiaulių regione), Klaipėdos miesto savivaldybė (sporto ir laisvalaikio komplekso statyba) ir Vilniaus miesto savivaldybė (Lazdynų baseino modernizavimas, priežiūra ir veiklos vykdymas).

Renginyje dalyvavo bei Savivaldybės planuojamus VPSP projektus potencialiems investuotojams pristatė Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Raimonda Kučinskaitė ir Sporto centro direktorius Vaidas Liutikas. Be minėtų projektų investuotojai taip pat domėjosi planuojamu Klaipėdos rajono gatvių apšvietimo modernizavimo projektu.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.