Savivaldybės vadovai susitiko su Dauparų−Kvietinių seniūnijos verslininkais - Klaipedos-r.lt

2019 m. sausio 23 d., trečiadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Sausis
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Savivaldybės vadovai susitiko su Dauparų−Kvietinių seniūnijos verslininkais

Sausio 10 dieną vyko Klaipėdos rajono savivaldybės vadovų susitikimas su Dauparų−Kvietinių seniūnijos verslininkais. Susitikimas vyko UAB „Megaplantas“ patalpose. Į susitikimą atvyko 7 verslo įmonių atstovai.

Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Rūta Cirtautaitė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, jo pavaduotoja Ligita Liutikienė, Tarybos narė Rasa Petrauskienė, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Raimonda Kučinskaitė bei vyriausiasis specialistas, atsakingas už darbą su verslu, Mantas Virbauskas pristatė verslo aplinką Klaipėdos rajone, dėkojo verslininkams už dalyvavimą ir tikėjosi, kad pavyks užmegzti ryšius bei bendradarbiauti. Pagrindinis tikslas – parodyti, kad Savivaldybė atvira verslininkams, jų idėjoms ir yra visuomet pasiruošusi padėti, spręsti probleminius klausimus. Kaip akcentavo vicemerė Rūta Cirtautaitė, „jei Savivaldybė negali kai kuriais klausimais padėti, tai stengiamės bent jau netrukdyti verslui, sudaryti sąlygas plėstis ir vystytis, tačiau vertėtų nepamiršti, kad Savivaldybė veikia vadovaudamasi įstatymais“.  Dauparų–Kvietinių seniūnijos seniūnė Judita Čekuolienė pasakojo, kad su seniūnijos verslininkais pukiai bendraujama ir bendradarbiaujama, sprendžiant tiek jų, tiek seniūnijos problemas.

Verslininkų nuomone, tokie susitikimai, kai prie bendro stalo galima išsakyti savo pastebėjimus, problemas, yra reikalingi. Tokių susitikimų metu galima aptarti idėjas, išklausyti abi pusės, nuspręsti, kur ir kaip verslas ir Savivaldybė gali bendradarbiauti, ką gali vieni kitiems pasiūlyti. Verslo atstovai išsakė savo problemas. Pagrindinės jų – kelių būklė, leidimai reklaminiams ženklams. Priminta, kad reikalinga įrengti pėsčiųjų viaduką per magistralę, nes tai – viešojo intereso klausimas, ypač galvojant apie tolimesnę pramonės plėtrą toje magistralinio kelio pusėje. Verslą Klaipėdos rajone tik ketinantys pradėti asmenys domėjosi patalpomis, Savivaldybės teikiama pagalba. Pagrindinis verslininkų pasiūlymas – nustatyti prioritetus, kam reikėtų skirti lėšas, kartu su verslininkai sudaryti po sąrašą darbų ir tuos darbus, kurie sutampa, t. y. kuriuos ir Savivaldybė, ir verslas laiko prioritetiniais, nustačius laiko terminus, bendromis jėgomis, su vienos ar kitos pusės palaikymu stengtis atlikti. Verlsininkai taip pat išreiškė palaikymą Gargždų daugiafunkcio sporto centro projektui, nes jiems svarbu, kad jų darbuotojai su šeimomis turėtų ką veikti po darbo, kur atsipalaiduoti, sportuoti, pramogauti.

Savivaldybės atstovai ir verslininkai sutarė, kad tokie susitikimai yra labai svarbūs, norint palaikyti gerus tarpusavio santykius. Bendrai sutarta, kad reikia daugiau iniciatyvos iš abiejų pusių, sprendžiant įvairius klausimus, kurių dauguma yra aktualūs ne tik verslui, bet ir visai bendruomenei. Susitikimo metu visos verslo išsakytos pastabos buvo užfiksuotos, problemas bus bandoma spręsti.

Klaipėdos rajono savivaldybė planuoja ir toliau bendradarbiauti su verslininkais, susitikti su jais seniūnijose. Kol kas aplankyti Agluonėnų ir DauparųKvietinių verslininkai. Informacija apie planuojamus susitikimus bus skelbiama internetiniame puslapyje www.klaipedos-r.lt, vietinėje spaudoje. Kviečiame verslininkus būti aktyvius, susitikimuose išsakyti savo problemas ir idėjas.

Ernesta Strakšytė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.