Savivaldybės vadovai susitiko su Karklės bendruomenės atstovais - Klaipedos-r.lt

2019 m. liepos 22 d., pirmadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Liepa
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Savivaldybės vadovai susitiko su Karklės bendruomenės atstovais

Birželio 18-ąją Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Audronė Balnionienė ir Administracijos direktoriaus pavaduotojas Justas Ruškys lankėsi Karklėje, kur susitiko su vietos bendruomene.

Susitikimo metu aptarti gyventojams aktualūs klausimai dėl vandens tiekimo ir nuotekų surinkimo tinklų plėtros, kelių tvarkymo, pakelių šienavimo, kapinių priežiūros, ruonių utilizavimo, šiukšlių išvežimo, viešosios tvarkos ir t. t.

Kretingalės seniūnaitė Rasa Bučienė atkreipė dėmesį, kad prasidėjus šiltajam sezonui Karklėje smarkiai pagausėja lankytojų srautai. Pasak jos, sezoną svarbu pasitikti susitvarkius – pakelės turi būti nušienautos, šiukšlių konteineriai pastatyti. Seniūnaitė akcentavo, kad nemažai problemų kyla dėl atvykusių lankytojų, kurie transporto priemones palieka ne mokamose automobilių stovėjimo aikštelėse, o ieško nemokamų vietų kuo arčiau pajūrio. Rasos Bučienės teigimu, reikalinga didesnė tokių vairuotojų kontrolė.

Taip pat tartasi, kaip išspręsti dėl šiukšlių išvežimo kylančius klausimus. Kretingalės seniūnas Žigintas Narmontas informavo, kad nuo birželio mėnesio pradžios UAB „Ekonovus“ Karklėje šiukšles išveža dažniau – kas savaitę. Be to, vicemerės Audronės Balnionienės siūlymu prie kapinių nutarta pastatyti ne tik bendrojo naudojimo atliekų konteinerį, bet ir žaliųjų atliekų didmaišį. Bus svarstoma, kaip spręsti ir kitas gyventojų išsakytas problemas.

Susitikime taip pat dalyvavo Savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Gytis Kasperavičius, Komunalinio ūkio ir aplinkosaugos skyriaus vedėja Rasa Bakaitienė ir vyriausioji specialistė (ekologė) Kristina Stulpinienė, Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Edgaras Kuturys, Statybos ir kelių priežiūros skyriaus vedėjas Algirdas Ronkus, Kretingalės seniūnas Žigintas Narmontas ir seniūnaitė Rasa Bučienė, Pajūrio regioninio parko direktorius Darius Nicius, AB „Klaipėdos vanduo“ Tinklų  departamento vadovas Marius Martynaitis ir Techninio skyriaus inžinierius Benediktas Bernotas, Karklės, Senosios Kalotės bendruomenių atstovai.

Rita Rapalienė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.