Siekiant užtikrinti saugų elgesį ant ledo būtinas tarpinstitucinis bendradarbiavimas - Klaipedos-r.lt

2019 m. vasario 15 d., penktadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728010203
Vasaris
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Siekiant užtikrinti saugų elgesį ant ledo būtinas tarpinstitucinis bendradarbiavimas

Sausio 15 dieną Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės patalpose, esančiose adresu Gintaro g. 1, Klaipėda, įvyko pasitarimas dėl bendradarbiavimo ir prevencijos, vykdant žmonių gelbėjimą Kuršių mariose.

Pasitarime dalyvavo Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai, Neringos ir Klaipėdos miesto savivaldybės, Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės (toliau – Rinktinė), Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos bei Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos institucijų atstovai, kurie yra atsakingi už saugaus elgesio paviršinių vandens telkinių vandenyje ir ant paviršinių vandens telkinių ledo bei už žmonių paiešką ir gelbėjimą.

Šio pasitarimo metu buvo aptarti klausimai, susiję su institucijų tarpusavio bendradarbiavimu, pagalbos teikimu vykdant žmonių gelbėjimą Kuršių mariose. Rinktinės atstovai pristatė savo pajėgas ir technines priemones, skirtas žmonių paieškai ir gelbėjimui, taip pat vykdytus paieškos ir gelbėjimo darbus Kuršių mariose 2018 metais.

Savivaldybių atstovai pristatė savo vykdomas prevencines priemones dėl saugaus elgesio ant ledo ir pabrėžė, kad savivaldybėms ir kitoms atsakingoms institucijoms yra aktualu žinoti tikslią informaciją apie ledo būklę iš skirtingų Kuršių marių vietų.

Šio pasitarimo metu buvo nutarta, kad Valstybės sienos apsaugos tarnybos Aviacijos valdybos ar Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų sraigtasparniai, vykdydami žvalgybinius skrydžius virš Kuršių marių ar Baltijos jūros, esant galimybei, apžiūrės ir Kuršių marių ledo būklę labiausiai žmonių lankomose vietose: Nidoje, Preiloje, Pervalkoje, Juodkrantėje, ties 14 km nuo Klaipėdos (transporto priemonių stovėjimo aikštelė), Alksnynėje, Kairių kaime, Drevernoje, Kintuose bei Ventėje.

Taip pat nuspręsta atsakingoms institucijoms aktyviau bendradarbiauti vykdant prevencines priemones dėl saugaus elgesio ant ledo bei esant poreikiui pasitelkti Rinktinės tarnybinį laivą ant oro pagalvės.

 

Viešosios tvarkos skyriaus informacija

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.