Su Socialinės apsaugos ir darbo ministru aptartos socialinės srities aktualijos - Klaipedos-r.lt

2019 m. rugsėjo 21 d., šeštadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Rugsėjis
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

 


Naujienos
Su Socialinės apsaugos ir darbo ministru aptartos socialinės srities aktualijos

Sausio 29 dieną Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Gumuliauskienė, lydimos LR Seimo nario Broniaus Markausko, dalyvavo susitikime su Socialinės apsaugos ir darbo ministru Linu Kukuraičiu.

Susitikimo metu buvo aptartos vaikų dienos centrų, visos dienos mokyklos bei savarankiško gyvenimo namų neįgaliems jaunuoliams atsiradimo Klaipėdos rajono savivaldybėje galimybės, diskutuota apie mobilias komandas, kurios lankytų šeimas ir užsiimtų prevenciniu darbu, socialinio būsto gavimo formas, paslaugų ir pagalbos šeimai modelių įgyvendinimą, kitas socialinės srities aktualijas.

Pasak mero pavaduotojos Violetos Riaukienės, ji ne kartą lankėsi Klaipėdos rajono savivaldybės įstaigose, teikiančiose pagalbą šeimai, bendravo su socialiniais darbuotojais, atvejo vadybininkais, todėl šis susitikimas buvo puiki proga ne tik plačiau papasakoti apie situaciją Klaipėdos rajone, bet ir betarpiškai su ministru diskutuoti apie praktikoje kylančias problemas, klausimus, pateikti ministrui pasiūlymus dėl įstatymų tobulinimo. „Ministrui perdavėme ir prašymus organizuoti mokymus visoje Lietuvoje asmenims, teikiantiems pagalbą bei paslaugas šeimoms, nes dirbant kyla įvairių klausimų, kuriems nebepakanka turėtų teorinių ir praktinių žinių. Ministras patikino, kad tokie mokymai bus organizuojami. Galiu tik pasidžiaugti, kad ministerijai vadovauja savo srities profesionalas, kuris ne tik supranta dirbančiuosius socialinėje srityje, bet ir yra jautrus kitų problemoms“, – teigė mero pavaduotoja Violeta Riaukienė.

Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, pasak vicemerės Violetos Riaukienės, išskyrė Klaipėdos rajono savivaldybę, kaip vieną iš labiausiai dėmesį socialinei sričiai skiriančių, šeimų problemas sprendžiančių savivaldybių, kuri visuomet atitinkamais klausimais teikia pasiūlymus ministerijoms. 

Tai jau ne pirmas Savivaldybės atstovų susitikimas su Socialinės apsaugos ir darbo ministru. Anksčiau Klaipėdos rajono savivaldybės atstovai dalyvavo susitikime dėl tarpinstitucinio bendradarbiavimo su švietimo, sveikatos apsaugos ir socialinės apsaugos ir darbo ministrais, o 2017 metais ministras L. Kukuraitis lankėsi Klaipėdos rajono savivaldybėje, kur su komanda bendravo su Savivaldybės vadovais, socialiniais darbuotojais, socialinių įstaigų atstovais.

Ernesta Badalova

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 


Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/www/html/m/m_admin/admin/g_send.php on line 29