Švietimo centro direktorė pasveikinta jubiliejaus proga - Klaipedos-r.lt

2019 m. sausio 23 d., trečiadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Sausis
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Švietimo centro direktorė pasveikinta jubiliejaus proga

Sausio 10 dieną Klaipėdos rajono švietimo centro direktorei Ramutė Sirutienė minėjo garbingą 60-ąjį jubiliejų. Nuo pat Švietimo centro įkūrimo 2006 metais jam vadovaujanti Ramutė Sirutienė į Gargždus atvyko prieš 18 metų ir karjerą švietime pradėjo tuometinėje Gargždų „Kranto“ vidurinėje mokykloje, kur dirbo direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Nuotraukoje iš kairės: Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė, vicemerė Rūta Cirtautaitė, Švietimo centro direktorė Ramutė Sirutienė, vicemerė Violeta Riaukienė, Tarybos narė Rasa Petrauskienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.

Švietimo centro direktorę garbaus asmeninio jubiliejaus proga sveikino ir už ilgametį nuoširdų vadybinį darbą bei neformaliojo suaugusiųjų švietimo vykdymą dėkojo Klaipėdos rajono savivaldybės vicemerės Rūta Cirtautaitė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas ir jo pavaduotoja Ligita Liutikienė, Tarybos narė, Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkė Rasa Petrauskienė, Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius su skyriaus specialistais, tame pačiame pastate įsikūrusio Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Edgaras Kuturys bei Švietimo centro darbuotojai.

2006 m. Klaipėdos rajono savivaldybei įsteigus Švietimo centrą prie jo vairo stojo dabartinė direktorė Ramutė Sirutienė. Nuoseklus, atsakingas darbas neformaliojo suaugusiųjų švietimo srityje, dėmesys pedagogų, įvairių kursų, edukacinių išvykų ir metodinių veiklų organizavimas rajono pedagogams, socialiniams pedagogams ir darbuotojams, psichologams, specialiesiems pedagogams ir tėvams bei kitiems suinteresuotiems rajono bendruomenės asmenims lėmė tai, kad Klaipėdos rajono švietimo centras – pavyzdys kitų savivaldybių švietimo centrams. Vien per 2017 metus į Klaipėdos rajono švietimo centrą, kaip pavyzdinį švietimo centrą, atvyko 12 delegacijų iš kitų savivaldybių, kurios sėmėsi gerosios patirties, susipažino centro veikla, vykdomais projektais. Ramutė Sirutienė tikino, kad turi dar daug neįgyvendintų idėjų, kurias planuoja iki pensinio amžiaus paversti realybe.

Nuoširdžiai sveikiname Švietimo centro direktorę Ramutę Sirutienę asmeninio jubiliejaus proga, dėkojame už nuoširdų ir įkvėpiantį darbą neformaliojo suaugusiųjų švietimo srityje.

Ernesta Strakšytė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.