Veiviržėnų ir Priekulės abiturientams įteikti brandos atestatai - Klaipedos-r.lt

2019 m. rugpjūčio 20 d., antradienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Rugpjūtis
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

 


Naujienos
Veiviržėnų ir Priekulės abiturientams įteikti brandos atestatai

Penktadienį Veiviržėnų Jurgio Šaulio ir Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijų abiturientai džiaugėsi švente, kuri vainikavo dvylika metų trukusius mokslus, – jiems įteikti brandos atestatai.

Po Šv. mišių Veiviržėnų abiturientams brandos atestatai įteikti Veiviržėnų Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje. Pasveikinti moksleivių atvyko Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Petrauskienė, taip pat mokyklos bendruomenės atstovai, artimieji, draugai.

Vicemerė Violeta Riaukienė ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Petrauskienė abiturientams naujajame gyvenimo etape linkėjo sėkmės ir priimti teisingus bei išmintingus sprendimus. „Eikite į pasaulį ištiestomis rankomis ir plačiomis širdimis“, – kalbėjo Administracijos direktoriaus pavaduotoja.

Šventės metu už pasiekimus abiturientai įvertinti padėkomis. Mero Broniaus Markausko pasirašyta padėka už lietuvių kalbos ir literatūros valstybinio brandos egzamino puikų įvertinimą įteikta Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos abiturientei Ievai Lomsargytei. Moksleivei įteiktas ir Administracijos direktoriaus Artūro Bogdanovo padėkos raštas už puikias akademines žinias, prizines vietas respublikiniuose konkursuose, už aktyvumą bei darbštumą buriant jaunimą visuomeninei veiklai. Marius Klumbys padėką gavo už tai, kad per metus nepraleido nė vienos pamokos, o Austėja Žemgulytė – už gimnazijos tradicijų kūrimą bei puoselėjimą, už pasiekimus fotografijos srityje garsinant gimnaziją bei Klaipėdos rajoną.

Išdalytos ir Klaipėdos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos padėkos: Ivetai Poškaitei – už puikias akademines žinias ir ryžtingumą, darbštumą bei kūrybiškumą vadovaujant mokinių prezidentūrai, Laurai Petrauskaitei – už aktyvų dalyvavimą meninėje ir savanoriškoje veikloje, atstovavimą gimnazijai bei garsinimą respublikiniuose renginiuose ir Erikui Poškai – už puikias akademines žinias, aktyvų dalyvavimą visuomeninėje veikloje ir pavyzdžio rodymą jaunesniesiems mokiniams.

Priekulėje brandos atestatų įteikimo šventė vyko mokykloje. Čia taip pat netrūko šypsenų, padėkos ir sveikinimų žodžių. Abiturientus pasveikino Violeta Riaukienė, Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Vaclovas Macijauskas bei narė Ligita Liutikienė, gimnazijos administracijos atstovai. „Prasideda naujas gyvenimo etapas. Linkiu, kad jūsų pasirinkimai būtų teisingi. Gyvenimas dovanos dar daug pamokų, bet aš linkiu, kad jūsų gyvenimo tvarkaraštyje kuo daugiau jų būtų sėkmingų“, – linkėjo vicemerė Violeta Riaukienė.

Mero pavaduotoja pasidžiaugė, kad du Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos abiturientai iš valstybinių brandos egzaminų gavo šimtukus: Martynas Merliūnas iš vokiečių kalbos ir Aleksandras Piežė iš rusų kalbos. Jiems vicemerė įteikė padėkos raštus.

Daugiau nuotraukų čia.

Rita Rapalienė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 


Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/www/html/m/m_admin/admin/g_send.php on line 29

Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/www/html/m/m_admin/admin/g_send.php on line 29