Klausimai-atsakymai - Klaipedos-r.lt

Klausimai-atsakymai
Bendrieji klausimai
Laba diena,

Norėjau pasiteirauti ar užtenka atnešti į Klaipėdos rajono savivaldybę architektūrinės dalies, sodo namo projektą (iki 80kv.m), gauti raštiškam pritarimui statyti? Projektas yra Dovilų seniūnijoje.

Ačiū.
2019-11-08
Laba diena, noriu suzinoti kada planuojama Uzmiescio g. Gargzduose isasfaltuoti gatve, bei atvesti vandentieki ir nuoteku tinklus? Kaip visa tai paspartinti, interesantu kurie statosi sioje vietoje yra daug, ar savivaldybe teiks pirmenybe visuotiniam prasymui, kuris butu pateiktas artimiausiu metu?
2019-11-03
Sveiki, noriu kabinti išorinę reklamą Baukštininkuose. Pateikiau prašymą, bet kaip supratau atmėtė, nes nepateikiau tinkamo reklamos projekto. Noriu paklausti iš kur man gauti tą projektą? ir kaip man reikia elgtis? Ar imanoma viską sutvarkyti nuotoliniu būdu? Ar būtina man atvykti į savivaldybę?
2019-10-24
Laba diena,

esu praradęs statinio projektą. Namas Aukštkiemiuose. Kuri savivaldybės tarnyba saugo ir galėtų išduoti kopiją?

Pagarbiai,
2019-10-24
Laba diena. Gyvename Klaipėdos raj., Jonušû km.( naujieji Jonušai) . Neturime išlaipinimo ir įlaipinimo stoteliu. Vaikai turi parvažiuoti iš mokyklos (iš Klaipėdos) ir vykti reik į Klaipėda, net nėra kur laukti. Ar būtu galimybė sutvarkyti šį klausyma?
2019-10-23
Laba diena. Statome nama karkles km karklininku g. Mum trugdo augantys medziai padaryti ivaziavimui nes medziai auga kelkrasti pajurio regioninio parko direktorius liepe kreiptis i jus kad duotumet leidima juos pasalinti
2019-10-15
Laba diena. Gyvenu uzsenyje noreciau paklausti kokiu numeriu skambinti del platesnes informacijos zemes sklypu issipirkimo zalgirio g, Priekule.
2019-10-07
Turiu Klaipėdos rajone žemės ūkio paskirties žemę su įformintais statiniais. Ar galiu šioje žemėje statyti sodo namelį (Negyvenamos paskirties) ir ar jam reikia leidimo? Jei reikia - kokia leidimo tvarka? p. s. Laikausi ūkininko pažymėjimą, kurį gausiu balandį, gal patogiau forminti ūkininko sodybą?
2019-01-24
Sveiki. Šiuo metu gyvename Klaipėdos raj., Jakų k. Kai registravau vaiką į darželį dar gyvenom Klaipėdoje, Mogiliovo g. Dabar vaikas deklaruotas Klaipėdos raj, kr ir gyvena. Bet mums reikia pažymos , kad leisti vaiką į Klaipėdos darželį,savyvaldybeje sakė , kad mums vietą priklauso, nes vistiek registravau vaiką į darželį, kai dar gyvenome Klaipėdoje. KAip gauti šitą leidymą,pažymą?
Iš anksto, dekoju
2019-01-15
Laba diena,

Kur reikia kreiptis norint gauti pažymą dėl valstybės iš dalies kompensuojamo būsto kredito?
2018-11-21
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 26 >> 

Užduokite savo klausimą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas: