Dėl melioracijos - Klaipedos-r.lt

Dėl melioracijos

Bebrai patvenkė melioracijos griovį. Kur kreiptis dėl bebrų populiacijos sureguliavimo ir užtvankos išardymo?

 

Už bebrų populiacijos sureguliavimą atsakingas tame plote medžiojantis medžiotojų būrelis. Laisvos formos prašymas teikiamas seniūnijoje pagal gyvenamąją vietą tiesiogiai atvykus, atsiuntus paštu ar elektroniniu būdu prisijungus prie Elektroninių valdžios vartų (www.epaslaugos.lt).

 

Kokius dokumentus reikia pateikti dėl techninių sąlygų išdavimo projektuoti melioruotoje žemėje?


Techninės sąlygos išduodamos Savivaldybės administracijai pateikus:

  1. nustatytos formos prašymą,
  2. žemės sklypo nuosavybės teisę ar kitą valdymo teisę patvirtinantį dokumentą (arba jo patvirtintą kopiją),
  3. planuojamos statybos ribų planą (M 1:2000) su jame pažymėtais esamais ir projektuojamais Statiniais ir žemės sklypų naudotojų ribomis.

Paslauga užsakoma ir elektroniniu būdu prisijungus prie Elektroninių valdžios vartų (www.epaslaugos.lt).

Tęchninės sąlygos taip pat gali būti išduodamos naudojantis informacinėmis sistemomis „Infostatyba“, Žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacine sistema (ŽPDRIS).

 

Kur gauti mano sklypo melioracijos planus?


Melioruotos žemės savininkas ar kitas naudotojas teikia Savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir aplinkosaugos skyriui laisvos formos prašymą išduoti techninius dokumentus apie jo žemėje esančius melioracijos statinius. Kartu pateikiamas nuosavybės teisę ar kitą valdymo teisę patvirtinantis dokumentas (arba jo patvirtinta kopija). Paslauga teikiama ir elektroniniu būdu prisijungus prie Elektroninių valdžios vartų (www.epaslaugos.lt).

 

Kur pateikti prašymą dėl melioruotos žemės drenažo remonto? Kokius dokumentus pateikti?


Prašymai priimami Savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir aplinkosaugos skyriuje. Pateikiamas laisvos formos prašymas. Prie prašymo pridedami dokumentai:

  1. Žemės sklypo, registruoto nekilnojamojo turto registre, pažymėjimo (kopiją) arba kitus dokumentus, kuriais patvirtinamas naudojimosi žeme faktas.
  2. Žemės sklypo plano kopija.

Melioruotoje žemėje planuoju išsikasti tvenkinį. Ar reikia tvenkinio įrengimo vietą derinti su Žemės ūkio ir aplinkosaugos  skyriumi?


Jei planuojamas dirbtinis vandens telkinys melioruotoje žemėje, jo įrengimo vieta turi būti suderinta ir su Savivaldybe. Savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir aplinkosaugos skyriui pateikiamas laisvos formos prašymas, dirbtinio vandens telkinio brėžinys, kuriame nurodomas planuojamas vandens telkinio gylis, plotas ir profilis bei melioracijos statinių planas masteliu 1:2000 su pažymėta planuojamo telkinio įrengimo vieta ir koordinatėmis.

Paskutinis atnaujinimas: 2021-01-05 13:00:43
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304