Spalio 17-ąją darbą pradėjo Klaipėdos rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų taryba – išrinktas pirmininkas ir jo pavaduotojas, aptarti laukiantys darbai.

Į posėdį susirinkę Bendruomeninių organizacijų (BO) tarybos nariai vieningai sutarė, kad bendruomenių veiklą būtina stiprinti. Jie viliasi, kad BO taryba padės užmegzti glaudesnius ryšius ir drauge bus galima ne tik spręsti iškilusias problemas, bet ir įgyvendinti gražių idėjų. 

„Svarbiausia vienas tikslas – gyventojų gerovė ir jų poreikiai“, – pritarė posėdyje dalyvavusi Klaipėdos rajono mero pavaduotoja Violeta Riaukienė.

Posėdyje išrinktas BO tarybos pirmininkas – vieningai nubalsuota, kad ja taptų Gedminų bendruomenės pirmininkė Jolanta Gervaitienė. Jos pavaduotoju paskirtas Aidas Kryževičius, Gargždų atviro jaunimo centro atstovas.

Vėliau vyko bendras BO ir Nevyriausybinių organizacijų (NVO) posėdis, kuriame diskutuota apie lapkričio mėnesį vyksiančių mokymų temas, viešųjų paslaugų perdavimą nevyriausybinėms organizacijoms, aptarti kiti klausimai.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija