Savivaldybės merai - Klaipedos-r.lt

Savivaldybės merai

1990–1992-09-23 Rimandas Stonys

1992-09-24−1995 Stanislovas Tamolis (Demokratinė darbo partija)

1995–1997  Kęstutis Cirtautas (Lietuvos krikščionių demokratų partija)

1997–2000 Česlovas Banevičius (Tėvynės sąjungos (Lietuvos konservatorių) partija)

2000–2003 Ričardas Vaitiekūnas (Naujosios sąjungos (socialliberalų) partija)

2003–2011 Vaclovas Dačkauskas (Lietuvos socialdemokratų partija)

2011-04-13–2011-09-10 Sigitas Karbauskas (partija „Tvarka ir teisingumas“)

2011-09-10–2019 Vaclovas Dačkauskas (Lietuvos socialdemokratų partija, nuo 2018 m. kovo 24 d. – Lietuvos socialdemokratų darbo partija)

Nuo 2019 m. Bronius Markauskas (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga)

Paskutinis atnaujinimas: 2020-06-05 08:21:32
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102